Diğer
  Ana SayfaTrendNisan 2012 Trendleri

  Nisan 2012 Trendleri

  -

  Pantolonum pespembe
  Bu sezon renklerin gücünü pantolonlarda da göreceğiz. Her renk pantolon giyinmek serbest, yeter ki yakışsın. F&F markalı pembe pantolonun fiyatı, 35 TL.

  Süslenme zamanı
  Aksesuarlar şıklığı tamamlayan en önemli detaylardır. Eğer sezon modasına ayak uyduracaksanız bilezik ve küpeden vazgeçmemelisiniz. Monreve marka bileziğin fiyatı 285 TL, küpenin fiyatı 155 TL.

  Balerin ruhu
  Bath & Body Works Signature koleksiyonunun yeni kokusu ‘Pink Chiffon’ ile balenin güzel ruhunu hissedebilirsiniz. Hafif, yumuşak kokusu ile pembenin dünyasına girebilirsiniz. Fiyatı, 69 TL.

  Şıklık yarışı
  Sadece küçük kızlar pembe giymez. Ne kadar büyüse de hep küçük kalmayı tercih edenlerin de rengidir pembe. NGSTYLE markalı pembe ve kırmızı renkli bluzun fiyatı, 115 TL.

  - Advertisement -

  Ayağım da pembe
  Twigy’nin yeni sezon babetleri arasında her renk seçeneği bulunuyor. Bu pembe ve fiyonklu babet şıklığınızı tamamlayacak. Fiyatı, 45 TL.

  Pembe dakikalar
  Zamanın pembe hayaller eşliğinde akmasına ne dersiniz? Hem gündelik hayatınızda hem de spor yaparken rahatlıkla takacağınız Puma saatler özellikle renkleriyle dikkat çekiyor. Fiyatı, 139 TL.

  nisan-2012-trend-resim-2
  Formsanté Dergisi Nisan 2012 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz