Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiNisan 2021 astroloji yorumunda burçları neler bekliyor? İşte etkileri...

  Nisan 2021 astroloji yorumunda burçları neler bekliyor? İşte etkileri…

  -

  Nisan ayı bazı konularda zor bir ay olacak çünkü Plüton, Mars’ı zorluyor aynı zamanda ise Mars da Merkürü kareliyor. Bu şu demek oluyor ki, Plüton dönüştürmek istediği konularda şiddeti ve gerilimi kullanacak, Chiron astroidi ise iletişim gezegeni Merkür ile kavuşarak sert söylemlere iterek kaotik açıklamalar yaptıracak.Peki, Nisan ayında bizleri neler bekliyor? Nisan 2021 astroloji açısından nasıl geçecek? Hangi burcu ne bekliyor? İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter’den Nisan 2021 astroloji yorumu…

  NİSAN 2021 ASTROLOJİ YORUMU

  Satürn ve Uranüs’ün sert karesi bireysel anlamda baba, eş, ağabey, amca, dede, patron gibi otorite figürleriyle çatışma ortamı sağlarken kolektifte de halklar otoriteye yani yönetimlere özgürleşmek adına isyan edebilir. Jüpiter’in de Kova burcunda bulunması olayları biraz daha büyütüp, manüpilasyonun artmasına sebebiyet vermesine neden olacaktır.

  12 Nisan’da gerçekleşecek olan ‘’Koç Yeni Ay’ı’’ Chironyen bir Yeni Ay ve etkileri çok sert olacak. Venüs&Merkür&Chiron ve Yeni Ay, Plütonu tam karelerken, Mars Plüronu 150 açısıyla zorlayacak. Bu demek oluyor ki, ekonomik olarak büyük zorlanmalar, ticari alanda şirketleri iflasa zorlayacak dönüşümler, medya da bir kısıtlanma sonucu yapılacak olan değişiklikler ve bireysel olarak da özellikle ikili ilişkilerde zorlanma ve bitiş enerjisi olabilir. Ülkemizin de müttefikimiz olan ülkelerle sorunlar yaşayabileceğini ön görmekteyim. Gene bu dönemde gençlerimiz bazı konularda tepkisel davranabilirler.

  YENİ AY HAFTASI NELER YAŞANACAK?

  Yeni Aydan en çok Koç, Yengeç; Terazi ve Oğlak burçları etkilenecektir. Özellikle 17-18-19 Nisan tarihlerinde Mars ve Plüton tam derecelerinde toplumsal olarak gerginlik hat safhada olabilir, sakin kalmakta fayda var. Gene bu tarihler, aldanma, aldatma, kandırılma, dolandırılma ve zehirlenmelere açık bir süreçtir. Maksimum dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimidir. Kısacası Yeni Ay ve takiben 1 hafta zorlayıcı bir döngüdeyiz, ona göre gardınızı almanızı öneririm.

  VENÜS BOĞA BURCUNA GEÇİYOR

  15 Nisan itibariyle Venüs yönetici olduğu Boğa burcuna geçiyor ve rahatsız olduğu Koç burcundan kurtularak hayattan zevk almaya başlamamıza destek oluyor. Böylece Venüs Boğa seyahatinde yaşam enerjimizi çoğaltacak, bizi sanatsal aktivitelere yöneltecek, kişisel bakımımızı yapmamız için bizi itekleyecek ve hepsinden önemlisi kendimizi daha güvende hissetmemizi sağlayacak. Hem maddi hem manevi garanti altında olmak isteyeceğimiz ilişkilere çekilmemizi sağlayacak. Gölge yönüyle fazla inatçı ve dirençli bir ruh halinde olmazsanız Venüs Boğa serüveninden maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  nisan 2021 astroloji

  AY&BETELGEUSE YILDIZI KAVUŞUMU

  17 Nisan akşamı ise saat 21:00 de gerçekleşecek olan Ay & Betelgeuse sabit yıldızı kavuşumu da bizleri bir nebze olsa da koruyacaktır. Astroloji de ‘’Hamsa Eli’’ diye de anılan bu yıldızdan destek almak istiyorsanız mutlaka ihtiyacı olan bir kadına yardım edin yani iyilik yapın iyilik bulun!

  19 Nisan gece 01:00 / 05:00 arası ilahi yıldız Sirius, Ay ile kavuşum halinde olacak bu çok özel bir zamandır mutlaka dua edin ve dilek dileyin!

  23-24 Nisan‘da Merkür & Uranüs ve Venüs’ün Boğa burcundaki kavuşumu duygularda ve iletişimde ani git-gelli bir ruh haline ve gerilime sebebiyet verebilir. Bu tarihler civarında dünyanın veya ülkemizin bazı bölgelerinde deprem riski olabilir.

  AKREP DOLUNAYINDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

  27 Nisan Akrep Dolunayı ise sağlık konularına damga vuracak. Özellikle bilinçaltımızda ne varsa açığa çıkartacak. Birazda psikolojik olarak üzerimizde baskı hissetmemize sebep olacaktır. Dolunayın sonlanma enerjisiyle gizli saklı hiçbir şey kalmayacak, Akrep burcunun sezgilerimizi güçlendirme ve değişim&dönüşüm enerjisiyle de yüklerimizden kurtulacak ve enerjimizi yenileyeceğiz. Aynı zamanda Akrep yöneticisi olan Plüton Retro yapmaya hazırlanarak 29 Nisan günü itibariyle geri gitmeye başlayacak.

  Dolunaydan Akrep, Kova, Boğa ve Aslan burçları etki alacaklardır. Türkiyenin Güneşi üzerinde gerçekleşen Dolunay sanatçılar, eğlence alanları ve turizmle ilgili yeni bir takım düzenlemelere gidileceğini gösteriyor. Bu yenilikler bazı alanlar da ülkemize başarı getirirken bazı çevreler tarafından tepki alabilir.

  NİSAN 2021 BURÇ YORUMLARI

  KOÇ: Kendiniz ile ilgili değişim zamanı. Finansal durum hareketli. Yeni projeler kapıda
  BOĞA: İlişkilerde şifalanma zamanı. Evlilik ortaklık konuları gündem olabilir.
  İKİZLER: Sosyal çevre, grup çalışmaları için güzel zamanlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin.
  YENGEÇ: İş ve kariyer alanında değişim ve karar zamanı.Terfi ve maaş artışı bekliyor sizi.
  ASLAN: Ticaret hayatı ve aile konuları birlikte ilerliyor. Belki ev değişimi uzak yerlere seyahat yapabilirsiniz.
  BAŞAK: Kısa seyahat ve ortaklı işlerde şanslısınız. Finansal konularda şans dönüyor.
  TERAZİ: Aşk sevgi ve Para konularında şanslısınız. Sağlığınıza dikkat edin ihmale gelmez.
  AKREP: Kendinize yatırım zamanı. Üretmek faydalı olmak için başlatma enerjiniz yüksek.
  YAY: Aşk ve hobileriniz adına güzel zamanlar.Kariyer iş değişimi gündem olabilir.
  OĞLAK: Yeni projeler için adım atma zamanı. Aşk sevgi adına sürprizlere açık olun.
  KOVA: Kariyerde şanslı bir dönem. Aile ev konuları ihmale gelmez.
  BALIK: İçsel değişim ve huzur zamanı. Hukuki durumlarda iyi sonuçlar alabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz