Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiNisan 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  Nisan 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astroloji ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 1 Nisan Cuma günü itibarıyla yeni bir aya başlıyoruz. Peki, astroloji Nisan ayı için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için aylık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 2022 Nisan ayı burç yorumları…

  Astrolog Dilara Yıldızhan

  Nisan ayının en zor günleri ve mümkünse yeni bir şeye başlamanın uygun olmadığı günler;

  • 18 Nisan Güneş-Plüton Karesi
  • 5 Nisan Mars&Satürn Kavuşum

  Nisan ayının en şanslı günleri ise;

  • 3 Nisan Güneş&Merkür Kavuşumu
  • 12 Nisan Jüpiter&Neptün Kavuşumu
  • 27 Nisan Venüs&Neptün Kavuşumu

  Yeni Ay-Dolunay- Tutulma

  - Advertisement -

  1 Nisan 09:24 11 Derece Koç Burcunda Yeni Ay

  16 Nisan 21:54 26 Derece Terazi Burcunda Dolunay

  30 Nisan 23:27  10 Derece Boğa Burcunda Güneş Tutulması

  Dua-Dilek-Meditasyon Saatleri

  7 Nisan Ay&Betelgeuse Kavuşumu 12:25-16:30

  8 Nisan Ay&Sirius Kavuşumu 22:00-03:00

  25 Nisan Ay&Fomalhaut Kavuşumu 18:33-22:00

  Gezegenlerin Burç Transitleri

  5 Nisan Venüs Balık Burcuna Geçiyor.

  11 Nisan Merkür Boğa Burcuna Geçiyor.

  15 Nisan Mars Balık Burcuna Geçiyor

  15 Nisan Lilith Yengeç Burcuna Geçiyor.

  20 Nisan Güneş Boğa Burcuna Geçiyor

  20 Nisan Juno Balık Burcuna Geçiyor.

  30 Nisan Merkür İkizler Burcuna Geçiyor.

  Nisan ayı yılın en şanslı ve güzel ayı olacak. Nisan ayında 3 nisan, 12 Nisan ve 27 Nisan günleri özellikle değerlendirilmesi gereken özel zamanlar.

  Bu ay 1 Yeni ay, 1 dolunay ve 1 adet de Güneş tutulması yaşayacağız. Güneş tutulması ise yılın belki de gerçekleşecek olan en güzel Güneş tutulması olacak. 30 Nisan doğumlu boğalar ise hayatlarında önemli değişimlerin olduğu bir sene yaşayacaklar.

  1 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY

  1 Nisan 2022 tarihinde İstanbul saatiyle 09:24’de Koç burcunun 11 derecesinde bir Yeni ay gerçekleşecek.

  Yeni ay ; tohumların atıldığı ve yeni başlangıçların yapıldığı zamanları anlatır.

  Merküryen bir yeni ay yaşayacağız. Konu ise topluluk, dernekler, cemiyetler, arkadaş çevremizle ilgili yeni başlangıçların atılacağı ve yeni kararların verileceği bir dönemi işaret etmekte. Bu sırada ağzınızdan çıkan her söz çok önemli olacak çünkü Merkür etkili bir yeni ayda ; sözlerimiz büyü gibi gerçeğe dönüşebilir. Olumlu ve risk alınarak yapılacak başlangıçlar için olumlu bir gökyüzü var. İş hayatında ise engeller ve sorunlarla karşılaşılsa bir yine de hayatımızda olumlu gelişmeler yaşatabilecek.

  Bu dönemde dijital aletlerde sorunlar gerçekleşebilir ve elektrik kesintileri gerçekleşebilir. Sosyal medya, dijital parada sorunlar kendini gösterebilir. Ayrıç aaşk ve ilişkilerde fala özgürlükçü ve isyankar tavırlar kadersel olarak ileride ilişkilerin bitmesine sebep olabilir. Özellikle de aldatılma ve kandırılmalar bu dönemde ortaya çıkabilir.

  Yine de genel olarak şanslı ve güzel bir yeni ay enerjisi ile nisan ayına başlayacağız.

  Yeni Ay’ın Burçlara Etkisi İse;

  • Koç, Yay, Aslanlar olumlu güzel başlangıçlara imza atabilirler. Güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
  • Oğlak, Terazi, Yengeçler ise yeni başlangıçlar konusunda cesaretli davranmaz ve risk almazlar ise sorunlarla karşılaşabilirler.
  • Balık, Boğa’lar yeni aydan en az etki alanlar ve hayatlarını etkileyecek olaylar yaşamazlar.
  • Başak ve Akrep ise ani olaylar içinde kalabilirler.

  Türkiye’yi ise;

  Yöneticilerle ilgili yeni kararlar alınabilir ve bazı söylentiler açığa çıkabilir. Bu durum ise ülke bütünlüğümüzle ilgili yine krizsel durumlar içine bizi sürükleyebilir. Ayrıca ordu ve topraklarımızla ilgili konular gündemimizi meşgul edecektir. Maddi kaynaklarımızla ilgili ise sorunlar içinde kalabiliriz, yatırım ülkemize var ama 20 Nisandan sonra sorunlar daha görünür olabilir.

  Müttefiklerimiz ise bizi ve ülkemizi korumaktan yana bu süre zarfında tavır sergileyebilirler. Ama Asc’mizdeki Plütondan dolayı Amerika ile aramızda sorunlar yaşanabilir. Ama bu büyük bir krize ,bir çıkmaza bizi sürüklemeyecektir. Ayrıca maddi kaynaklarımızı iyileştirecek kararlar da alacağız.

  16 NİSAN TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

  16 Nisan 2022 Tarihinde İstanbul saatiyle 21:54’te terazi burcunun 26 derecesinde dolunay gerçekleşecek. 26 derece de Arcturus üzerinde gerçekleşecek dolunay; ünlülerin ilişkileriyle ilgili konuları gündemimize getirecektir. Ayrıca konu ilişkiler ve evlilikler, diplomasi ve yargı, cemiyet, topluluklar.

  Plüton kareli bu dolunayda; sert bitiş yıkımlar, ilişkilerin sonlanmasını sağlayabilir ayrıca ünlü sanatçılardan birinin ölüm haberini alabilirsiniz. Maddi açıdan sistem bu dolunayla yıkım getirebilir. Ama yıkım sinsice alttan alta işleyecektir. Yavaş yavaş kendini göstermeye başlayacaktır.

  Yine de ilişkiler sınansa da bir taraftan aşk açısından güzel gelişmeler de yok değil. Kısacası artık gerçek sevgi yoksa ilişkide yavaş yavaş sona doğru götürecek olaylar yaşayabiliriz ama gerçek doğru sevgiyse o zaman ilişkiniz çok daha iyi hale gelecektir.

  Dolunay’ın Burçlara Etkisi

  • Kova, İkizler, Aslan, Yay burçları olumlu etkileniyorsunuz. İlişkiniz varsa daha iyi bir döneme geçebilirsiniz.
  • Terazi, Oğlak, Koç, Yengeç burçları ise zorlanabilirler, olanlar karşısında stratejik ilerlemelisiniz.
  • Başak, Akrep, Balık ve Boğa burçları ise ani olaylar içinde kalabilirler.

  Türkiye Açısından;

  Borsa, maddi kaynaklar, diplomasi, devletin yöneticileri ile ilgili yeni bir döneme girilebilir. Bu süreçte müttefiklerimizle sorunlar yaşanabilir ama yabancı yatırımcılar bu dönemde ülkemize yatırım yapacaktır.

  Ülkemizin sanatçı ve ünlüleriyle ilgili ise haberler gündemimize gelebilir ve sanatçıların ölüm haberlerini alabiliriz. Borsada iniş çıkışlar devam edebilir.

  30 NİSAN 2022 BOĞA BURCUNDA PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI

  Yılın ilk tutulması 30 Nisan tarihinde saat 20:27’de gerçekleşecek. 119 nolu saros döngüsü en son 19 Nisan 2004 yılında gerçekleşmiştir. Ve bu depremde İstanbulda 3.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Yani tutulma İstanbul fa bir depremi tetikleyebilir ama büyük bir deprem değil hafif-orta şiddetli bir deprem meydana gelebilir.

  Tutulma ama 200 yılda bir gerçekleşen Jüpiter&Venüs&Neptün’ün balık burcundaki kavuşumu etkisinde gerçekleşecek. Aşk ve maddi kaynaklarda hayatlarımızda olumlu etkilerle kendini gösterecek. Hayallerinizin parası ve hayallerinizin aşkını karşınıza çıkarabilir ve etkisi 1 yıl boyunca kendini gösterecektir. Ani aşk, ani para kazançlarında iyileşmeyi tetikleyebilir. Bu dönemde atacağınız adımlar hayatınızın daha sonrasında çok iyi etkilerle kendini gösterebilir. Aile ve ev konularında ani ama iyi değişikler getirebilir. Nefes aldıracak güzel etkileri olan bir tutulma yaşayacağız.

  Tutulma’nın burçlara etkisi ise;

  • Boğa, Balık, Yengeç, Akrep, Oğlak, Başaklar bu dönemden çok şanslı etkiler alacaklar.
  • Aslan, Kova, İkizler, Terazi ve Yay ise değişimler karşısında zorlanabilirler, ama aslında iyi etkilerle sizi de etkiliyor. Ego yapmaın ve değişimleri kabullenin.
  • Koçlar ise daha stabil bir dönem geçirebilirler.

  Türkiye Açısından; cemiyetler, topluluk, dernekler, devletin ikincil yönetilerinde değişimler gerçekleşe de olumlu sonuçlar doğacak. Ayrıca ülkemizi de olumlu etkileyecek ve borsa da iyileşme gerçekleşebilir. Ama halk ise olaylar karşısında daha kaosa düşebilirler. Halk burada zorlanabilir ve açıkçası önünü görmekte zorlanabilir.  Ülkemizin sanatçılarıyla ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  1 NİSAN YENİ AY; kendinizle ilgili değişimlere sebep olacaktır. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda yapmak istediğiniz şeyler için cesaretle harekete geçebilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle de sosyal çevre, dernek gibi topluluklardan kaynaklı harcamalarınız artabilir.

  16 NİSAN DOLUNAY; evlilik, ilişkilerle ilgili anlaşmazlık ve sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Bunu ilişkinizde, kariyer hayatınızda yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttıracak şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk içinde ani fırsatlar var ama bu kişilerle daha gizli kapalı görüşmek isteyebilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  1 NİSAN YENİ AY; İçe çekilebilirsiniz ama ruhsal şifalanma için güzel bir zaman sürecindesiniz. Bu dönemde bilinçaltınızdaki korkularınız açığa çıkabilir ve bu durum fiziksel sağlığınızı etkileyebilir. Zehirlenme, bağ ağrısı gibi sorunlar yaşanabilir. Kariyer ve iş hayatınızda ise sorunlar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY; sağlık, çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Özellikle de çalışma hayatınızdaki kadınlarla ilgili olaylar meydana gelebilir, kariyer ve iş hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bel bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Ani aşk ise sosyal çevrenizden sizi bulabilir.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  1 NİSAN YENİ AY; sosyal çevreniz, topluluk, dernekler, medya alanında yeni bir adım ya da başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir topluluğa dahil olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bilinçaltınız ise bu dönemde zorlanabilir. Ani fevri tepkiler verebilirsiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY; aşk, flört, çocuk, hobilerinizle ilgili belirsizlikler belirli hale geliyor. Harcama, ödemeler, borçlarla ilgili sorunlar açığa çıkabilir ayrıca manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızdan ise biriyle ani şak gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  1 NİSAN YENİ AY; iş ve kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç, yeni karar alabilirsiniz ve bunu cesaretle kendinizi ortaya koyarak gerçekleştirebilirsiniz. 27 Haziran-7 Temmuz doğumlu yengeçler ise kariyer hayatlarında zorlanabilirler. Ama korunduğunuzu bilmelisiniz. Ödemeler, harcamalara ise dikkat etmelisiniz, ani para çıkışları gerçekleşebilir.

  16 NİSAN DOLUNAY; aile ve ev hayatınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. İlişki ve evliliğinizde ise manipülasyona maruz kalabilir ve bu ev hayatınızı etkileyebilir. Yurt dışı, eğitim, hukuk konularında ani güzel gelişmeler meydana gelebilir. Eğer yalnızsanız yurt dışı bağlantılı partner, akademik kariyerli partner yada hukukla ilgilenen biri aniden hayatınıza girebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  1 NİSAN YENİ AY; seyahat, yurt dışı, eğitim konularıyla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz ve bu konuda önünüz açık olacak . Özellikle de 28 Temmuz-7 Ağustos doğumlu Aslanlar güzel başlangıçlar için bu dönemi değerlendirmelisiniz. Maddi kaynaklarınız ise bu dönemde ferah ve rahatlama döneminde, bundan dolayı fırsatlarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Kariyer hayatı ve ikili ilişkilerinizde ise sorunlar yaşanabilir.

  16 NİSAN DOLUNAY; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya alanında yeni kararlar alabilirsiniz ama sağlık problemleri yaşanabilir. Kariyer hayatınızla ilgili ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili bereket, paranın ani şekilde artması gerçekleşebilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız, harcamalar, başkasının parası, finansal konular, ameliyat gibi konular gündeminize gelebilir ve bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise ani sorunlar yaşanabilir ayrıca eğitim, hukuk konularında ise problemler yaşanabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, özellikle de 1-5 Eylül doğumlu başaklar, ani sorunlara dikkat edin.

  16 NİSAN DOLUNAY; maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama çocuk, flört, hobilerdeki durumlardan dolayı maddi kaynaklarınızla ilgili manipülasyona uğrayabilir ve harcamalarınız artabilir. Ama aşk hayatınızda olumlu ani gelişmeler de var.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  1 NİSAN YENİ AY; ilişki, evlilik, ortaklık konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde aşk ve ilişki hayatınız ise oldukça hareketli ve eğer evli değilseniz evlilik konusunda adım atabilirsiniz. 1-8 ekim doğumlu teraziler ise en çok etki alanlar olacak.  Maddi harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Çok para harcayabilir, para kayıpları yaşayabilirsiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY; aile hayatınızda manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Fiziksel değişim yapacaksanız dolunaydan 4 gün sonra yapmaya çalışın yoksa çok ödem gerçekleşebilir. Çalışma hayatınızda, maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  1 NİSAN YENİ AY; sağlığınıza çok dikkat edin sevgili akrepler, ani sorunlar yaşanabilir. Özellikle de 1-4 Kasım doğumlu akrepler ani sağlık problemleri yaşayabilirler. Baş yaralanmaları, baş ağrısı, kanama problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca yanınızda çalışanlarla beraber yeni bir proje için adımlar da atabilirsiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY;  hastane, hastalık, psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimde yakın çevrenizden manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Zihinsel takıntılarınızda sizi psikolojik olarak zorlayabilir. Aşk hayatınızda ise ani güzel gelişmeler var. Aşk açısından şanslısınız.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  1 NİSAN YENİ AY; aşk, flört, çocuk, hobi ya da şans oyunlarıyla ilgili adım atabilirsiniz ve bu kararlar sizin için güzel sonuçlar doğuracak sevgili yaylar. En çok etki alan yaylar ise; 1-7 Aralık doğumlu yaylar olacak. Trafikte ve iletişimde ise dikkatli olmalısınız. Kardeşlerle, yakın çevreyle problemler yaşanabilir.

  16 NİSAN DOLUNAY; sosyal çevre, cemiyet, topluluklardaki kadınlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ama maddi kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz çünkü manipülasyonla para kaybı yaşayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda ise güzel gelişmeler var.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  1 NİSAN YENİ AY; ev, aile hayatınızda yeni bir adım atabilirsiniz ve başlangıçlar yapabilirsiniz ama bu sorunlara sebep olabilir özellikle de 26 Aralı-5 Ocak doğumlu Oğlaklar net etki alabilirler. Ego savaşından dolayı çatışmalar yaşanabilir. Aşk, hobi, çocuk, ya da şans oyunlarında dolayı ise para kayıplarına dikkat etmelisiniz ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY; iş, kariyer hayatınızda belirsiz olan konular belirli hale gelecektir. Siz ise iş hayatınızda manipülasyon yapabilirsiniz ama gücünüzü yanlış kullanırsanız manipülasyona da maruz kalabilirsiniz. Yakın, çevre, medya, eğitim alanında ise ani aşk var ve bu aşk size iyi gelecek. Eğer ilişkiniz varsa daha iyi hale gelecektir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  1 NİSAN YENİ AY; eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu süreçte yeni adımlar atmak size güzel sonuçlar doğurabilir. Yeni bir eğitime de başlayabilir ya da eğitim verebilirsiniz.

  16 NİSAN DOLUNAY; eğitim, uzak akrabalar, hukuk, yurt dışı, hukuk konularında belirsizlikler belirli hale gelecektir. Bu süreçte gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz, manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltı takıntılarınızdan dolayı sorunlara sebep olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler var ayrıca ev değişikliği yapacaksanız eviniz umduğunuzdan güzel olabilir.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız , para konularında yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sözleşme ya da anlaşma da yapabilirsiniz. İletişime ve otoriteyle çatışmamaya bu süreçte dikkat etmelisiniz ve cesur olmalısınız.

  16 NİSAN DOLUNAY; para, borç, ödemeler, finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz ama baskıya maruz kalabilir manipülasyonla sorunlar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca psikolojinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık problemi de yaşayabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz