Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiOcak 2021'de bizi neler bekliyor? İşte Ocak ayı astroloji yorumu

  Ocak 2021’de bizi neler bekliyor? İşte Ocak ayı astroloji yorumu

  -

  Zorlu geçen 2020 yılını geride bıraktık. Peki, 2021’in ilk ayı Ocak ayında bizleri ne bekliyor? Ekonomi, Covid-19, ilişkiler ne olacak? İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter’den Ocak ayı astroloji yorumu…

  OCAK 2021’DE BİZİ NELER BEKLİYOR?

  Ocak ayının genel konusu ülkemizin uluslararası antlaşmaları, dış  ilişkileri ve Koronavirüs hastalığının kontrol atına alınması ve vaka sayılarının düşmesiyle ilgili olacaktır. 30 Aralık 2020’de Yengeç burcunda ülkemizin 1.evinde gerçekleşmiş olan zorlayıcı Dolunayın etkileriyle yıla ‘’Merhaba’’ demiş olacağız. Özelikle 2020 yılının son çeyreğinde Yunanistan’la başlamış olan diplomatik sorunlar tam ipler gerilmişken aniden bizim lehimize düzene girecektir. Ayrıca yılın başı itibariyle hukuksal düzenlemeler ve adalet konuları gündeme gelecektir.

  MARS BOĞA BURCU’NA GEÇİŞ YAPIYOR

  7 Ocak 2021 Perşembe günü Mars dehşet saçtığı Koç Burcu’ndan çıkaracak Boğa Burcu’na geçiş yapacak ve dünya olarak bir oh diyeceğiz. Mars Koç Burcu’ndaki kavgacı ruhundan arınarak kendimizi çok daha güvende hissedeceğimiz ve sağlam adımlar atacağımız bir döneme gireceğiz. En azından kaza, kavga, savaş, patlama ve yangın ihtimalleri minimuma inerken bireysel olarak çok daha sakin ve dingin olacağız.

  Ocak ayı başlarında dünya liderlerinden birinin hastalanabileceği hatta vefat edebileceği kanısındayım ki bu da gündeme bomba gibi düşecektir. 13 Ocak’ta Oğlak Burcu’nda gerçekleşecek olan Plüton kavuşumlu Yeni Ay ise ülkemizin 7.evinde gerçekleşecek ve dış ilişkilerimizde ciddi anlamda değişim&dönüşüm yaşanacağının göstergesi. Ayrıca ülkesel olarak toprak bütünlüğümüzle ilgili yeni kararlar alınmaya başlandığı bir sürece gireceğiz.

  Ocak ayı astrolojiKişisel olarak da kendi adımıza yeni kararlar aldığımız ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçerken Venüs Oğlak ve Mars Boğa olumlu açılarıyla sert, disipline, öğretici ancak kalıcı ikili ilişkilerle şifalanabiliriz. 20-22 Ocak arasında Uranüs ve Mars’ın kavuşumu aynı anda Ay’ın da Boğa burcu’nda bulunmasıyla duygularda ani dalgalanmalara ve kendimizi güvende hissetmek isteyeceğimiz, kalıcı ve geleneksel olan ilişkilere ihtiyaç duyacağımızı gösteriyor.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU’NDA DOLUNAY

  28 Ocak’ta Aslan Burcu’nda gerçekleşecek Dolunay ise sen & ben ikileminde ilişkilerde gerginleşmelere sebebiyet verebilir. Bu dönemde empati yapmanızı öneririm. Dolunay fazında gençlerin yüksek öğrenimleriyle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Üniversiteler, öğrenciler, rektörleri sevindirecek haberler alabiliriz. Bu dolunayı müteakiben vergi ödemelerinde bir yapılandırma olabilir ve hatta yaşanan ekonomik olumsuzluklar sebebiyle devlet halka yardımcı olabilmek adına bazı destek paketleri, indirimler, halkı mutlu edecek yeni oluşumlar yapabilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz