Oğlunu kaybeden Hümeyra için sanat camiasından başsağlığı mesajları

Sanat dünyasının en yetenekli isimlerinden usta sanatçı Hümeyra’nın büyük acısı… Tiyatro sanatçısı, oyuncu ve müzisyen Hümeyra’nın oğlu Sadık Bigat (47) kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Basına yansıyan haberlere göre oğluna telefonla ulaşamayınca Nişantaşı’ndaki evine giden sanatçı Hümeyra, cansız bedeniyle karşılaştı. 47 yaşında yaşamını yitiren Sadık Bigat’ın kalp krizi geçirdiği değerlendiriliyor.

Hümeyra, 2011-2017 arasında yaptığı resimlerini yaklaşık 2 yıl önce “Hümeyra’nın Kadınları” adlı sergisiyle beğeniye sunmuştu. Fotoğraf da orada çekilmiş.

Sanatçılar herkesi çok üzen acı haberin ardından Hümeyra için başsağlığı mesajları paylaştı:

Nilgün Belgün: Canım Hümeyra 47 yaşındaki kızımın okul arkadaşı oğlunu kaybetmiş çok üzüldüm.. Hümeyra’ya sabır oğlu Sadık’a Allahtan rahmet diliyorum. Zamansız ölümler çok acıdır…

Işıl Yücesoy: Ah Hümeyra’m ah! Söylenecek bir tek söz bile anlamsız…

 

Melike Demirağ: Canım Hümeyra, sabırlar diliyorum. Işıklarda olsun oğlun.

Burhan Şeşen: Şimdi de Sadık mı?Artık ne diyeceğimi bilemiyorum.Mekanın cennet olsun #sadıkbigat. Sabırlar sevgili #hümeyra … Offffffff…

Ayşenil Şamlıoğlu: Ahhh canım Hümeyra. Allah sana sabır versin, nasıl olacaksa artık… Canım Sadık canıııımmmm yolun açık olsun yattığın yer incitmesin bir tanem….

Yekta Kopan: Çok üzücü. Hümeyra’ya sabır diliyorum. Evlat acısına dayanma gücü diliyorum.

Gonca Vuslateri: Çok üzgünüm #SadikBigat. Ölüm senden nefret ediyorum… Canımız, biriciğimiz Hümeyra’ya sabırlar diliyorum… Allah rahmet eylesin.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here