Diğer
  Ana SayfaSağlıkOyuncu Demet Tuncer, "Mary" şarkı söyleyecek!

  Oyuncu Demet Tuncer, “Mary” şarkı söyleyecek!

  -

  Çocuklar Duymasın dizisinin Mary’si Demet Tuncer, yeni projelerin peşinde. Bir danışmanlık şirketiyle çalışan Tuncer, işe ilk saçlarının rengini açmakla başlamış. Beslenmesine dikkat eden, çocukluk yıllarından beri alışkanlık haline getirdiği spora ağırlık veren Tuncer, yakında bir albümle karşımıza çıkacak…

  Demet Tuncer7le hayatımda ilk kez karşılaştım. Daha önce sadece, çoğunuzun izlediği "Çocuklar Duymasın"daki "Mary" karakteri olarak tanıyordum kendisini. Bebek Kahvesi'nde başlayan ve spor yaptığı Hillside Trio'da devam eden uzun sohbetimiz boyunca zaman zaman "Mary" karşıma gelmedi değil! Sanıyorum uzun yıllar Amerika'da yaşamış olmak ve rolüne çok iyi adapte olmakla ilgili bir şey bu. "Acaba rolünün üzerine yapışıp kalmasından endişe etmiyor mu?" diye düşünürken Tuncer'in bunun önlemini almış olduğunu öğreniyorum.
  Bugünlerde sokakta karşılaşırsanız eğer, kendisini tanımayabilirsiniz. Çünkü ekranda görmeye alıştığınız o kızıl saçlar gitmiş yerine daha kumral bir kadın gelmiş. "Nasıl olmuş doğru söyle" derken gerçekten samimi. Ben de yan çizmiyorum iyi olmuş doğrusu. Çocuklar Duymasın7dan sonra kendisine bir Alman, bir de Rum kadını canlandıracağı rol teklifi yapılmış ama kariyerinin geleceğini düşünerek bunları reddetmiş. Zaten şu anda profesyonel bir danışmanlık firmasıyla sürdürüyor çalışmalarını. Ne yapıyor diyorsanız, önümüzdeki günlerde ve aylarda kendinden daha çok söz ettirecek projeler üzerine çalışıyor. Projeleri üzerine konuşmaya başlıyoruz, söz dallanıp budaklanıyor ve okuyacağınız bu röportaj ortaya çıkıyor.

  Devamı 2005 Ekim sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz