Özgü Namal’ın eşi Serdar Oral kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi

Oyuncu Özgü Namal’ın eşi, nefes terapisti Serdar Oral (53) dün sabaha karşı İstanbul’daki evlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN İSTANBUL’A DÖNMÜŞLERDİ

Yaklaşık 7 yıldır birlikte olan Özgü Namal ve Serdar Oral çiftinin Nefes (5) ve Elem Su (3) adlı iki çocukları bulunuyor. Çift, oğulları Nefes’in 2015 yılındaki doğumundan sonra Muğla-Köyceğiz’e yerleşmişti. Oyunculuğu bırakan Özgü Namal ve ailesi Köyceğiz’e bağlı bir köyde yaşamaya başlamış; bir süre önce ise çocukların eğitimi için İstanbul’a geri dönmüştü.
İlk çocuğu Nefes’in doğumunun ardından oyunculuğu bırakan Özgü Namal’ın eşi Serdar Oral, dün sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ÖZGÜ NAMAL CENAZEYE KATILAMADI *

Koronavirüs önlemleri kapsamında sadece 20 kişinin katıldığı cenazede Özgü Namal yer alamadı. Özgü Namal’ın ayakta durmakta zorlandığı ve çocuklar küçük olduğu için evde kaldığı belirtildi.

TV100’ün haberine göre, Namal eşinin mezarına “Biricik eşim ve babamız” mesajının yazılı olduğu çelenk koydurdu.

SERDAR ORAL KİMDİR?

2006 yılında Solaryum üzerine çalışan özel bir firmada genel müdürlük yapan Serdar Oral, daha sonra Fethiye’ye yerleşmişti. Gözlerden uzak bir yaşam tercih eden Oral, yoga ve nefes dersleriyle ilgileniyordu.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here