Diğer
  Ana SayfaİlişkiAşk hayatınızı renklendirin! Partnerinizi moda sokacak 15 öneri

  Aşk hayatınızı renklendirin! Partnerinizi moda sokacak 15 öneri

  -

  Yenilik peşinde misiniz? Hemen işe koyulun, aşk hayatınızı renklendirin! Fakat önemli bir not: Bu yapacaklarınızı sizi sevdiğine emin olduğunuz, değerinizi bilen erkekler üzerinde denemenizi tavsiye ederiz!

  AŞK HAYATINIZI RENKLENDİRİN! PARTNERİNİZİ MODA SOKACAK 15 ÖNERİ

  KENDİNİZE GÜVENİN

  Özgüven hayatta birçok şeyin anahtarı. Ama abartı derecesinde kendinizi sevmekten bahsetmiyoruz. Partnerinizi moda sokmak istiyorsanız, kafanızdaki bıdı bıdıları susturun. Önce kendinizi sevin ve güvenin.

  OYUN GİBİ GÖRÜN

  Öncelikle bir dişi olarak şunu bilmelisiniz. Siz nasıl isterseniz öyle olur ve öyle olmalı. Belirleyici olan sizsiniz. Canınız ne yapmak istiyorsa partnerinize anlatın. Hemen yapmak zorunda değilsiniz. Bırakın o da biraz düşünsün. Oyunu başlatın ve tadını çıkarın.

  KENDİNİZİ TUTMAYIN

  Hayatın her alanında dikkatli davranıyor ve kendinizi tutuyor olabilirsiniz. Ama bu seks için geçerli olmamalı. Özellikle güvendiğiniz bir partneriniz varsa bırakın ne isterseniz yapın ve söyleyin.

  - Advertisement -

  EDEPSİZ KONUŞUN

  Olur olmadık zamanlarda onu heyecanlandıracak şeyler söyleyin. Bunlar özellikle toplum içinde kimsenin duymayacağı şekilde söylenen sözler olursa, yalnız kaldığınızda faydasını görürsünüz.

  FANTEZİLERİNİ DİNLEYİN

  Neler istediğini bir de ondan dinleyin ve asla eleştirmeyin. Yapmak zorunda değilsiniz ama onun ihtiyaçlarını anlayıp size uyanları gerçekleştirmeye çalışmak onun hevesini arttıracak. Seks hayatınızı renklendirecek.

  İLHAM VERİN

  Siz kendinizi ne kadar iyi hisseder ve serbest bırakırsanız ona da hareket edecek, kendini gerçekleştirecek alan bırakırsınız. Birlikte sınırlarınızı görür, yaratıcılığınızı arttırırsınız. Ve yepyeni keşifler yaparsınız.

  ‘BUNU SEVDİM’ DİYİN

  Seks sırasında hoşunuza giden şeyleri sonrasında mutlaka söyleyin: “Bana şöyle yapmıştın, acayip heyecanlandım.” Onunkileri de sorun, bunu alışkanlık haline getirdiğinizde her seks ayrı bir performansa dönüşecek.

  KOKULARDAN YARDIM ALIN

  Birbirinizi seviyorsanız zaten doğal kokularınız hoşunuza gidiyor demek. Ama ortamın kokusu da çok önemli. Ve unutulmaz, bu yüzden ikinizin de sevdiği kokuları bulun ortamı güzelleştirin.

  KLİŞELERDEN UZAK DURUN

  Güzel iç çamaşırları giyinebilirsiniz veya mum ışığında yemek hazırlayabilirsiniz. Ama bunları seviyorsanız yapın. Her insanın özel zevkleri oluyor ve bunlar herkesle aynı olmak zorunda değil. Siz kendinize uygun olanları isteyerek seçin ve uygulayın.

  AFRODİZYAKLARDAN FAYDALANIN

  Partnerinizin beslenme alışkanlıklarına, rezene, karanfil, polen, zencefil, tarçın, hardal, meyan kökü, vanilya, roka, maydanoz, kekik, arı sütü gibi bitkileri, çilek, istiridye, muz, çikolata, fındık, keçiboynuzu, kakao yağı gibi yiyecekleri ekleyin. Neden eklediğinizi de anlatın. “Tatlım, gelirken keçiboynuzu aldım!”

  OLMAZSA OLMAZLARI UNUTMAYIN

  Denge her zaman çok önemli. İyi bir uyku, hareketli bir yaşam tarzı, düzenli egzersiz, sağlıklı yiyecekler hayatınızın en az yüzde 70’ini kapladığında zaten sürekli modda ve istekli olacağınızı garanti ediyoruz.

  KARŞILIKLI ANLAŞIN

  Bir şeyi ikiniz de istediğinizde o artık sizin özeliniz ve kimse bunu sorgulayamaz. Ama dediğimiz gibi ikiniz de tamam demelisiniz. Birlikte porno izlemek, seks oyuncakları kullanmak, açık ilişki yaşamak… Bunların hepsi karşılıklı anlaşmaya bağlı. Ve sadece sizi ilgilendirir.

  FARKLI YERLERDE DENEYİN

  Evin hiç keşfedilmemiş köşelerinde, doğada, daha önce hiç gitmediğiniz bir yerde deneyin. Keşfetmek her zaman heyecan verir. Enerjinizi yükseltir.

  STRESİ DURDURUN

  Hayatın her alanında bir sürü sorunla uğraşıyor olabilirsiniz. Şunu unutmayın hayatta her zaman sıkıntı çıkacak, hiçbir şey güllük gülistanlık olmayacak. Bunu partnerinizle birbirinize ayırdığınız zamanlara yansıtmayın. Seks sırasında stresi durdurun. Çok isterseniz sonra stres yapmaya devam edersiniz.

  YENİLENİN

  İlişki canlı bir organizma ve değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Sevdiğiniz pozisyonları ya da hoşunuza giden şeyleri her zaman yapın ama seks hayatınıza sürekli yenilikler eklemeyi ihmal etmeyin. Rutini uygulamaktan vazgeçin demiyoruz ama yeniliğe de alan açın.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz