Diğer
  Ana SayfaYazarEbru ŞallıPilates yaparak bedeninizi şımarttınız mı 2012’de hiçbir şey sizin önünüzde duramaz.

  Pilates yaparak bedeninizi şımarttınız mı 2012’de hiçbir şey sizin önünüzde duramaz.

  -

  Ebru Şallı Tan Merhaba formsanté okuyucuları, cildinize, dudaklarınıza ve saçlarınıza düzenli bakım uygulayarak en doğal halinizde en güzel görünmek elinizde… Bir de pilates yaparak bedeninizi şımarttınız mı 2012’de hiçbir şey sizin önünüzde duramaz.

  Ocak ayı, 2012’nin bütün yeniliklerini, tazeliğini, güzelliklerini yaşayacağımız şanslı bir ay olsun! Ben, yıla nasıl başlanırsa öyle gideceğine inanıyorum. O nedenle bu ay moralinizi yüksek tutun, sağlıklı beslenin ve enerjik olun! Pilates veya bir başka spor yaparak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın. Tüm bunları yapmanın zor olduğunu kesinlikle düşünmeyin. Yeter ki siz isteyin, gerisi gelecektir.

  Yeni yıl hediyesi karınsavar DVD
  İşte sizlere yılın ilk hediyesi; karınsavar DVD. Karın yağlarını parçalayarak yumuşatmaya, sonrasında eritmeye ve karnı düzleştirmeye yardımcı olacak egzersizlerden hazırladım. Bu DVD sizlere bir yeni yıl hediyesi olacak ve bir kez başladınız mı ondan ayrılamayacaksınız. Deneyin ve bedeninizdeki farkı üçüncü günden itibaren görmeye başlayın. 21 günlük kürün sonunda ise yakınlarınızın “Kendine ne yaptın? Çok farklı görünüyorsun” deyişlerinin tadını çıkarın.

  ocak-2012-ebru-salli-tan-resim-1Doğal güzelliğin ipuçları
  Yeni yılda doğal güzelliğinizin farkına varın ve bunu ön plana çıkarın. Bunun için size bazı ipuçları da vereceğim. Öncelikle cildinizin her zaman temiz olması ve pırıl pırıl parlaması gerekiyor. Bunun için peeling uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  Pudraya bile ihtiyacınız kalmasın
  Peeling’ler; günlük, haftalık ya da 3 ayda bir uygulanan olmak üzere üç türe ayrılıyor. Günlük peeling’leri her gün kullanabilirsiniz. Haftalık peeling’leri özellikle haftada bir uyguladığınız maskelerden önce kullanmanızı tavsiye ediyorum. Eğer bunlara rağmen cildiniz hala pürüzlü ise ve siyah noktalar gözle görünüyorsa 2-3 ayda bir doğal meyve asitlerinden oluşan kimyasal peeling yaptırabilirsiniz. İşte bu uygulamalar cildinizin daha doğal, temiz, canlı ve parlak görünmesini sağlayacak. Hem de fondöten ve pudra kullanmadan…

  Doğal saç bakım maskesi
  ● 1 yemek kaşığı doğal zeytinyağı
  ● 1 yemek kaşığı fındık yağı
  ● 2 yemek kaşığı ceviz yağı
  Hazırlanışı:Tüm malzemeleri karıştırıp yıkanmış ve nemi alınmış saçınıza dipten uca doğru masaj yaparak uygulayın. 30 dakika bekletin ve saçınızı tek sefer şampuan ile yıkayın. Bu karışımı haftada bir gün saçlarınıza uygulayın. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz