Renklenin& renklendirin

kasim-2012-makyaj-3-resim-1

Bu sezon hem koyu hem de canlı renkleri bir arada görmeye hazır mısınız? Hadi ne duruyorsunuz gökkuşağı ile rekabet etmek için makyaj çantanızı doldurmaya başlayın!

Dudaklarda yeni bir renk
Yeni sezonda dudakların rengi bordoya dönüyor. Kırmızı her zaman saltanatını korusa da uzun zamandır çok fazla kullanılmayan bordo bu sezon yükselişini yaşıyor. Şarap rengine yakın tonlar, kırmızının kahve tonlarıyla harmanlandığı bordolar ve koyu vişne rengi bu sezon ilk tercih edeceğiniz renkler arasında olmalı. Geçen sezon makyajdaki yükselişini bu sezon zirveye taşıma konusunda oldukça iddialı olan kırmızı tonlarını da yine çok göreceğiz. Eğer sezon alışverişine çıkacaksanız listenize koyu kırmızı ruju da mutlaka eklemelisiniz.

Birkaç sezondur moda olan parlak dudaklar yerini mat dudaklara bırakıyor. Kısacası bu sezon bordo ruj sürecekseniz parlaklığını almak için üzerine bir miktar pudra uygulamanız gerekecek!

 
kasim-2012-makyaj-3-resim-2
Kaşlar
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kaşlarda kalınlaşma devam ediyor. Özellikle alınmamış gibi duran doğal modeller tercih ediliyor. Eğer kaşlarınız modaya uyacak kadar kalın değilse kaş farlarının ya da kalemlerinin yardımına başvurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamı diğer sayfada

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here