Diğer
  Ana SayfaHaberRoyal Canin, Türkiye'deki sağlıklı beslenme yelpazesini genişletiyor

  Royal Canin, Türkiye’deki sağlıklı beslenme yelpazesini genişletiyor

  -

  Kedi ve köpeklerin sağlıklı beslenmesinde dünya çapında lider bir şirket olan Royal Canin, ırklara özel geliştirdiği beslenme çözümlerine yenilerini ekleyerek, sağlıklı beslenme yelpazesini Türkiye’de genişletme kararı aldı.

  Buna göre, 19 farklı ırk köpek maması, Royal Canin resmi satış sitesi üzerinden hayvan sahiplerine sunulmaya başlandı. İnovasyon merkezleri aracılığıyla bilim odaklı, Ar&Ge yoğun bir süreç ile kedi ve köpek beslenme çözümlerini ürettiklerini belirten Royal Canin Türkiye Genel Müdürü Roman Kuzmych, “Kedi ve köpeklerin sağlık ve refahlarının, hayvan sahiplenme sürecinden başladığını düşünüyor ve sıhhatlerini etkileyebilecek pek çok etmen olduğu gerçeğinden yola çıkıyoruz. Bu etmenlerden en önemli iki tanesi; hayvan sahibinin sorumluluğu ve özel beslenme çözümleri…

  Çok daha geniş ve özel bir ürün yelpazesi ile Türkiye’deki daha fazla hayvansevere ulaşıyor olmaktan dolayı son derece mutluyuz” dedi. Her ırkın kendine özgü farklı beslenme ihtiyaçları olduğunun ve genetik olarak yatkınlık veya diğer faktörler sebebiyle gelişebilecek sağlık sorunlarının bulunduğunun altını çizen Royal Canin, farklı ırklara özel olarak geliştirilen beslenmenin, hayvan sağlık ve refahının korunması ve iyileştirilmesindeki doğrusal etkisinin önemine vurgu yapıyor.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz