Diğer
  Ana SayfaRöportaj“Ruhuma yüzde 100 iyi gelen tek şey spor”

  “Ruhuma yüzde 100 iyi gelen tek şey spor”

  -

  Podyumun en başarılı isimlerinden Çağla Şıkel, moda dünyasında edindiği deneyimleri ilgiyle izlenen “Bugün Ne Giysem” programında hem izleyicilerle hem de yarışmacılarla paylaşıyor. Beş yaşından beri sporu hayatından eksik etmeyen Şıkel, iki erkek çocuk annesi olarak samimi açıklamalarda bulunurken düzgün fiziğinin sırlarını da anlattı.

  Puma atlet, TL79,50
  Kalenji/Decathlon tennis eteği, TL36,90
  Reebok bileklik, TL13,50 (Mavi)
  Domyos/Decathlon bileklik TL10,90 (Beyaz)
  Energetics fitness tube, 34,99

  Türkiye’nin en başarılı mankenleri arasında sayılan Çağla Şıkel, bu başarısını televizyon ekranlarında da gösteriyor. “Bugün Ne Giysem” isimli yarışma programına dahil olan Şıkel, moda sektöründeki tecrübelerini de paylaşmış oluyor. İki erkek çocuğu dünyaya getiren Çağla Şıkel, şimdi olduğu gibi hamilelik döneminde dahi kilo sorunu yaşamamış bir kadın. Beş yaşından beri düzenli spor yapan Şıkel, çocuklarına da spor alışkanlığını kazandırabilmek istiyor.

  “Bugün Ne Giysem”in kaçıncı sezonundasınız?
  Üçüncü sezona başlıyoruz. Tabii ben ikinci sezon itibariyle katıldım ekibe. Çok keyifli ve zevkli geçiyor. Bu arada programı çok seven de var nefret eden de. Ben çok keyif alarak yapıyorum.

  - Advertisement -

  Ekiptekiler sizi nasıl karşıladı?
  Hakan Akkaya ile enerjimiz çok tuttu, özel hayatımızda da görüşüyoruz. İvana Sert ile de aynı şekilde. Tüm ekip birbirine karşı inanılmaz sıcaktı, dolayısıyla aralarına girince hiç yabancılık çekmedim. Uğurkan da ben bu mesleğe adım attığımdan beri yanımda olan bir isim olduğu için onun varlığı benim için huzur kaynağı. İç Yapımlar ekibi de çok genç, çok dinamik ve işlerinde çok iyiler.

  Daha önce sunduğunuz programlarda daha ön plandaydınız. Şimdi biraz geri plana düştüğünüzü hissediyor musunuz?
  Ben bu duruma çok takılan biri değilim, işin sonucuna bakmaya çalışıyorum. Ben mutlu olursam ortaya iyi bir iş çıkar. Geçen sene “Bugün Ne Giysem”in gala gecesi benim için çok heyecanlı geçti. Daha önce de birkaç yerde sunuculuk yapmıştım ama tek başıma canlı yayını hiç yapmamıştım. O yüzden bayağı bir korkmuştum, heyecanlanmıştım, çok ağır bir geceydi. “Ben bunu halledersem bir daha hiçbir şeyden korkmam” dedim. Hakikaten de öyle oldu, Allah yardım etti de her şey çok güzel geçti. Artık alayından korkmam yani…

  Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz