Diğer
  Ana SayfaRöportaj“Ruhuma yüzde 100 iyi gelen tek şey spor”

  “Ruhuma yüzde 100 iyi gelen tek şey spor”

  -

  Huy olarak size mi eşinize mi benziyorlar?
  Bana benzemiyorlar. Kuzey çok inatçı mesela, ben o kadar gururlu bir insan değilim. Hoş Emre de gururludur ama üç yaşında bu kadar gurur görmedim. Sırf benim söylediğimi yapmamış olmak için aksi şeyler yapabiliyor; daha üç yaşında. Alıp bizi yerden yere vuruyor, parmağında oynatıyor resmen. Diğeri ise hep azarlıyor. Daha konuşamıyor olmasına rağmen hep bağırıyor. Bilmiyorum kime benzediler; belki büyüdüklerinde karakterleri yerine oturur.

  mayis-2013-roportaj-resim-4Kendinizi iyi hissetmek için neler yapıyorsunuz?
  Benim ruhuma yüzde 100 iyi gelen tek şey spor. Hem ter hem de içimdeki stresi atıyorum. Yıllarca tenis oynadım, tenis oynamaya bayılırım. Doğum girince araya tenise geri dönemedim ama yazın başlamak istiyorum. Spor yaparken bütün dünyaya kapatabiliyorum kendimi. Vücudumu şekillendirmekten ziyade ruhumu beslediğim için spor yapıyorum.

  Ne burcusunuz bu arada?
  Oğlak.

  Fiziğinizin formülü nedir?
  Benim formülüm formülsüzlüğüm ve bunu kafaya takmamış olmam. Hatta benim formülüm belki de birilerine inat kilo almaya çalışmamdı. Beş yaşımdan beri baleyle başlayan aktif, disiplinli bir hayatım olduğu için hiç tartıya çıkmadım. Kilo verememe gibi bir durum hiç yaşamadım. Ben hep kilo alma sıkıntısı çektim, dolayısıyla pek çok Türk kadınının aksine farklı hamilelikler yaşadım.

  Nike atlet, TL79
  Stella Mc Cartney/Adidas sort, TL109
  Domyos/Decathlon üst, TL9,90
  Geanaute/Decathlon saat, TL42,90

  - Advertisement -

  Deran ÇETİNSARAÇ
  Fotoğraf Murat SARGIN

  Formsanté Dergisi Mayıs 2013 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz