Diğer
  Ana SayfaAktüelRuhunuzu dinlendirin

  Ruhunuzu dinlendirin

  -

  Birbirinden farklı masajları ile misafirlerinin hem bedenlerine hem ruhlarına hitap eden, kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayan Sanda Spa’da uygulanan Sea Salt Scrub bakımı ile tüm vücut yenileniyor. Sea Salt Scrub’da tüm vücuda deniz tuzu scrub uygulanıyor. Scrub’ın vücuttan atıldığı duşun ardından sıra losyon ile masaj yapmaya geliyor. 

   

   

   

  - Advertisement -

   

   

  PİLATES GURUSU İSTANBUL’A GELİYOR

  Dünyanın en önemli pilates gurusu Rael Isacowitz, 16 Ağustos 2015 pazar günü Four Seasons Otel Bosphorus İstanbul’da pilates tutkunlarıyla buluşuyor. 27 yıldır sektörün en saygın programlarından olan ve bugün pilates eğitimi alanında köklü bir geçmişe sahip BASI Pilates® programının kurucusu Rael Isacowitz’in katılımıyla düzenlenecek olan “Pilates Day At The Bosphorus” özel workshop’una kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için www.bodynetworkx.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  GENÇ DENİZ TUTKUNLARI
  Ege’nin en güzel köşelerinden biri olan Marmaris Hisarönü’nde bulunan Martı Marina & Yacht Club, denize tutkuyla bağlı her yaşta yelkencileri yetiştirmek üzere yelken yaz okulu düzenliyor. Temmuz-eylül arasında ikişer haftalık yelken eğitimleri optimist ve laser olmak üzere 7-17 yaş grubuna yönelik hazırlandı. 

  BAMBAŞKA BİR DÜNYAYA YOLCULUK
  Avrupa’nın en büyük akvaryumlarından biri olan Forum İstanbul’da yer alan Sea Life Akvaryum düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle yazı dopdolu geçirtiyor. Dünyanın dört bir yanından gelen muhteşem deniz canlıları arasında büyüleyici bir gezi, köpekbalıkları arasında tüplü dalış, sahne arkası turu, köpekbalıkları ile gece yatısı, tropik balıklar arasında şnorkelle yüzme keyfi sunulan aktiviteler arasında. 

  RENGARENK BİR EĞLENCE
  Dünyanın en renkli festivali Life in Color yeni teması The Big Bang Tour ile İstanbul’u renklendirecek. One Colony’nin ev sahipliğinde 1 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilecek olan Life in Color: The Big Bang Tour’da bu yıl ilk kez sekiz ton sıvı boya kullanılacak. İkinci kez İstanbul’a renk katmaya hazırlanan Life in Color 
  geçtiğimiz yıldan daha iddialı olarak dönüyor. Bu kez Küçükçiftlik Park’ta daha büyük bir sahne tasarımının yanı sıra akrobasi ve görsel şovlarıyla da yüzde 100 eğlence garantisi veren Life in Color: The Big Bang Tour’da bir bilim adamının boyayı keşfetmesi ve bu boyayla bir araya getirdiği insanları mutlu etmesi teması için sekiz ton sıvı boya kullanılacak.

  ALAÇATI’DA WİNDSÖRF HEYECANI 
  Pegasus Hava Yolları, windsörf sporunun Türkiye’de gelişmesine, Alaçatı ve Türkiye’nin uluslararası alanda önde gelen windsörf merkezleri arasında yer almasına destek vermeye devam ediyor. Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, bu yıl 17-22 Ağustos tarihlerinde dokuzuncu kez dünyanın önde gelen windsörfçülerinin heyecanlı yarışlarına sahne olacak.

  Formsante Ağustos 2015 sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz