Diğer
  Ana SayfaHaberRüyada vajina görmek ne anlama geliyor?

  Rüyada vajina görmek ne anlama geliyor?

  -

  Pek çok kişinin hayatının bir döneminde erotik rüyalar görmesi mümkün. Uzmanlar da aynı şeyi söylüyor. Özellikle arama motorunda anlamını öğrenmek için çok aranan rüyalar arasında ‘rüyada vajina görmek nedir, rüyada vajina görmek ne demek, ne anlama geliyor’ soruları da var. DreamLookUp’a göre rüyada vajina görmenin bazı anlamları şöyle:

  RÜYADA KENDİ VAJİNANIZI GÖRMEK

  Rüyada kendi vajinanızı görmeniz, teninizden memnun olduğunuzu ve cinselliğinizin farkında olduğunuzun birer göstergesidir. Cinsel dürtü ve arzularınızı rahatça kontrol altına alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra çocuk sahibi değilseniz, annelik duygularınız ağır bastırıyor demektir. Artık bir aileye sahip olmak istiyorsunuz. Muhtemelen hamile kalmayı düşünüyorsunuz ve bunu şimdiki partnerinizle planlıyorsunuz.

  RÜYADA VAJİNANIZ KANIYORSA

  Bir rüyada görülen kanayan vajina, özellikle de size aitse, cinsellik ve yakınlaşmak ile ilgili derinlemesine sorunlarınız olduğunu ortaya koyar. Belki de bir yanınız, özellikle de cinsellikle ilgili sınırlı deneyimleriniz varsa, bu alanda yaşadığınız olumsuz durum yaşamaktan korkuyor. Bunun dışında belki de eski cinsel deneyimlerinizde travma yaşadınız. Yaşadığınız böyle olumsuz bir anıyı bastırmış olabilirsiniz, ancak acı ve negatif duyguları hala iç dünyanızda yaşıyorsunuz. Bu da sizin seks ve yakınlaşmaktan zevk almanızı engelleyebilir.
   

  ERKEKLER RÜYADA VAJİNA GÖRÜYORSA…

   

  Eğer bir erkek rüyasında vajina görüyorsa, onun bir aile kurma isteğini açığa çıkarır. Belki yaşadığınız kısa süreli ilişkilerin ardından uzun süreli bir partner arıyor olabilirsiniz. Ya da sadece uzun süreli olmasa bile güzel bir cinsellik yaşayacağınız bir partner de arıyor olabilirsiniz. Ancak rüyanızın bir bölümünde vajinadan kan geliyorsa bu seks yapmaktan duyduğunuz korkuları dile getirebilir. Daha önce cinsellikle ilgili olumsuz deneyimler yaşamış olabilirsiniz, bu da  kaygılarınızın rüyada açığa çıkmasına neden olur.

  GENEL OLARAK RÜYADA VAJİNA

  Vajina rüyaları genel anlamda diğer insanlara olan açıklığınızı ve gerçek hayattaki deneyimlerinizi gösterir. Bu aynı zamanda eleştiriye olan aşırı duyarlılığınızı ya da başkalarına karşı olumsuz davranışlarınızı gösterebilir. Belki de bazı şeyleri kişisel algılıyor olabilirsiniz, bu da sizin ilişkilerinizi etkileyebilir. Yine bu tür vajina rüyalarını gören erkekler, hayatta daha duygusal olabilirler. Belki çok daha evcilsinizdir ve ailenize çok daha düşkün olup onların kurallarıyla hareket ediyorsunuzdur.

  RÜYADA GARİP ŞEKİLLİ CİNSEL ORGAN GÖRMEK

  Rüyada garip şekilli vajina görmek romantik ilişkinizdeki değişiklikleri ve aldatma durumunu gösteriyor olabilir. Belki de cinsel açıdan çok daha uyum yaşadığınız bir partner bulmuşsunuzdur ya da heyecanı başka bir yerde arıyor olabilirsiniz. Eğer evliyseniz bu rüya evliliğiniz için iyi bir işaret değildir. Çünkü cinsel hayatta mutlu değilsinizdir ve eşinizi aldatma ihtimaliniz yüksek olabilir.
   

  VAJİNADAN PARLAK IŞIK GELMESİ

  Vajinada böyle bir görüntü, özellikle de vajina size aitse genelde seks hayatı ve karşılıklı ilişkiler ile ilgilidir. Çoğu zaman cinselliğin doğasıyla ilgili yakınlaşma sorunlarını ya da endişeleri dile getirir. Vajinadan gelen parlak ışık romantik ilişkiden ya da cinsel kaçışlarınızla ilgili söylentilerin yayılmasından duyduğunuz endişeyi simgeler. 
   

  VAJİNA VE YILAN GÖRMEK

   
  Rüyada vajinaya yılan girmesi cinselliğinizi daha rahat hissedip, keşfetmek istediğiniz anlamına gelir. Muhtemelen cinsel hayatınız yeni başlamış olabilir. Bu nedenle cinsel hayatta gerçekten ne istediğinizi anlamak istiyor olabilirsiniz ve bu bağlamda cinsel uyanışlarınız yeni başlamıştır. Bununla birlikte yılanın kendisi ve vajinaya bıraktığı yumurtalar iç dünyanızda cinsellikle ilgili çatışmalarınızı, cinselliğe bakışla ilgili gel-gitlerinizi ortaya koyar. 

  VAJİNADAN BİR BEBEĞİN DÜŞMESİ

   

  Rüyanızda çok hızlı ve kolay bir doğum yapmanız, bazı görev ve sorumluluklarınızı başkalarına devretmeniz gerektiği anlamına gelir. Çünkü yakında size çok fazla iş ve görev verilebilir ve siz tüm bunları tek başına halledemezsiniz. Eğer kendinizi her şeyi yapmaya zorlarsanız başarısız olmanız kaçınılmazdır. Bebek, bir proje ya da girişimi temsil eder. Bebek doğarken hissettiğiniz sıcaklık ise takım arkadaşlarını simgeler. Daha iyi bir sonuç almak istiyorsanız ekip arkadaşlarınızdan mutlaka destek alın.

  RÜYADA VAJİNADAN BÖCEK ÇIKMASI

  Rüyada görülen böcekler genellikle negatif ve kötümser düşüncelere atıfta bulunur. Bu yüzden vajinadan bir böcek geldiğini görmek bu kötü düşüncelerle boğuştuğunuz anlamına gelir. O olumsuz duyguları aşmak yerine onlara tutunduğunuz anlamına gelir. Rüyada elinizin böcek tarafından ısırıldığını görmek, gerçek hayatta önemli bir şeyi kaybedeceğiniz anlamına gelir. Belki de diğer kişilere davranış şekliniz sizin mutsuz olmanıza yol açacaktır. Örneğin, aile üyelerinize hak ettiklerinden daha az sevgi ve saygı gösteriyor olabilirsiniz. Bu rüya, diğer insanlara karşı kendi kötü ruh halinize göre davranmamanız ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiği konusunda bir uyarı olabilir. Vajinadan çıkan bir böcek ise özgüveninizi yeniden sağlayacağınız anlamına geliyor olabilir.


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz