Diğer
  Ana SayfaGüzellikSaten gibi bir ten

  Saten gibi bir ten

  -

  Güzel kokulu tanelerle hem cildinizi hem ruhunuzu arındırın. Sonra bitkisel yağlarla güzel bir masaj yapın… İşte şimdi, canlanmış ölü derilerden arınmış, saten gibi teninizle bikini giymeye hazırsınız. Üstelik peeling işlemi harika bir bronzluğun da garantisi.

  Güzel bir vücuda sahip olmanın önemli anahtarlarından birisi de güzel ve parlak bir tene sahip olmak. Ne kadar biçimli ve düzgün olursa olsun, sağlıklı bir teni olmayan bir vücudun bakımlı görünmesi kolay değil. Özellikle de bikiniyle!

  Güzel bir tene sahip olmanın yoluysa tabii ki bakım yapmak. “Peeling” yani vücuttaki ölü derinin atılması için yapılan işlemler de bakımlı bir vücut teni için atılacak ilk adım. Peeling ile hem ölü derilerin atılmasını sağlayarak cildinizi pürüzsüzleştirebilir hem de kan dolaşımını hızlandırarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca peeling sayesinde pürüzsüzleşmiş ciltle daha güzel ve sağlıklı bronzluğa kavuşmak olası.

  Düzenli olarak peeling yapmanın en önemli faydası cildin kendi kendisini yenileme işlemini çabuklaştırması. 35 yaş öncesinde cilt kendisini 28 günde bir yenilerken bu süreç zamanla yavaşlıyor. Epitel dokudaki hücreler atılmadan yeni hücre doğmadığı için de cilt zamanla kalın, donuk ve cansız bir hal alabiliyor, yumuşaklığını yitiriyor. Oysa peeling cildin normal fonksiyonlarının devamını sağlıyor. Ölü deri ve kirler atıldıktan sonra cilt daha rahat nefes alıyor, toksinler daha rahat atılıyor ve zamanla ciltteki gözenekler küçülüyor.

  - Advertisement -

  Hem cildinize hem ruhunuza

  Kozmetik firmalarının peeling ürünleri formüllerindeki doğal yağlarla hem cildinize hem de ruhunuza hitap ediyor. Doğal yağlar, aromaterapik özellikleriyle cildinizi arındırırken özelliklerine göre enerji veriyor ya da rahatlatıyor. Bu ürünleri banyo sırasında kullanmak cildinizi ölü derilerden arındırmak için ideal…  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz