Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiSavaş gezegeni Mars'ın Balık Burcu'ndaki seyahati başlıyor

  Savaş gezegeni Mars’ın Balık Burcu’ndaki seyahati başlıyor

  -

  13 Mayıs itibariyle Mars zodyağın son burcu olan Balık Burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş ağır gezegenler ( Plüton, Jüpiter ve Uranüs ) ile olumlu açı yaparak genel ortamı yumuşatıyor. Peki, Mars’ın Balık Burcu’ndaki seyehatinde neler gerçekleşecek? Mars’ın Balık Burcu’ndaki seyehatinden hangi burç nasıl etkilenecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji, sizler için yorumluyor…

  MARS’IN BALIK BURCU’NDAKİ SEYAHATİNDEN NASIL ETKİLENECEĞİZ?

  Mars, bizim yaşam enerjimiz ve yaşamdaki mücadele şeklimizdir. Balık Burcundaki Mars, çok daha sakin çok daha naif, bizi içimize döndürecek ve kendimizle olan kavgamızdan vazgeçip iç dünyamızın derinliklerine inmemizi sağlayacak, böylelikle bu dönemde yapmış olduğumuz ruhsal keşiften sonra çok daha kararlı ve net bir şekilde 28 Haziran’da Mars’ın yönettiği Koç Burcu’na geçişiyle aldığımız kararları çok aktif ve seri bir şekilde hayata geçireceğiz. Bu dönemde ilişkiler imtihandan geçecek fakat sınavını veren güzel mükafatlarada sahip olacak.

  MARS’IN SEYEHATİNDEN HANGİ BURÇLAR ETKİLENECEK?

  Mars’ın bu seyahatinden diğer değişken olan İkizler, Başak ve Yay burçlarıda etkilenecek onlarda benzer olaylar yaşayabilirler..

  Bu noktada Oğlak, Kova veya başka herhangi başka bir burç nasıl etkilenecek sorunu duyar gibi oluyorum, olanları zaten belirtiyorum ama sonuçta herkes kendine düşen payı alacak.

  Sporcular ve güvenlik güçleri ile ilgili haberler gündem oluştururken, denizcilik, gemi kazası, boğazlarda bazı olaylar, sel ve su baskınları olabilir.

  - Advertisement -

  BAŞ AĞRILARI VE MİGRENE DİKKAT!

  Ayrıca spor kazalanmalarına karşı ve sebepsiz yere tutacak olan baş ağrıları, migren ağrıları, göz seyirlemeleri ve özellikle yanmalara ve kesiklere karşı dikkatli olalım..

  Hepinizin en yüksek hayrına olacak bir Mars Balık seyahati geçirmenizi diliyorum…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz