Seçtik

Bu ay radarımıza takılanları sizler için test ettik

Hazırlayan: Ruken Akbay Gürtaş

Parfums De Marly’den iki yeni koku
Dünyaca ünlü Fransız parfüm markası Parfums De Marly’nin iki yeni parfümü Percival ve Delina, Beymen’lerde satılıyor. Narenciye ve aromatik notalarını, odunsu bazda ince bir dengede buluşturan Percival, Parfums de Marly’nin kurucusu Julien Sprecher ile Maison Firmenich’in hümanist bir parfümörü ve yetenekli burnu Hamid Merati-Kashani’nin iş birliğiyle tasarlandı. Üst notalarında bergamot ve mandarin kokuları ile eşsiz bir kombinasyon sunan Percival’in karakterini ve derinliğini oluşturan kalp notalarında ise lavanta, kişniş ve tarçınla örtüşen doğal yasemin, menekşe ve sardunya; alt notalarında misk, karabiber, Kanada balsamı ve odunsu baharatlar öne çıkıyor. Parfümör Qentin Bish’in imzasını taşıyan Delina’nın ise üst notalarında bergamut ve litchi yer alıyor. Kalp notalarında baskın olarak Türk gülü, şakayık, vanilya ve miskin öne çıktığı feminen parfüm; alt notalarında ise kaşmir, Haiti Vetiveri ve sedir ağacı özleriyle derinlik kazanıyor.

Farklı yaşayanlara yeni bir seçenek
Ford EcoSport, göz alıcı tasarımı ve kişiselleştirme seçeneklerinin yanında, sunduğu teknolojik özellikler ve eğlenceli karakteriyle hayatı farklı yaşamayı tercih edenler için öne çıkan bir model olacağının sinyalini veriyor. Müşterilerine daha fazla fonksiyonellik, daha rafine bir stil sunarken, araç içi bilgi ve eğlence sistemi, hız kontrol sistemi ve ayarlanabilir hız sınırlandırıcı ile geri görüş kamerası gibi sürücü destek teknolojilerini de içeriyor. Dinamik ve güçlü tasarımıyla dikkat çeken yeni Ford EcoSport, 12 renk seçeneğinin yanı sıra kullanıcı odaklı iç mekanında 8 inç dokunmatik ekran, ısıtmalı direksiyon ve ayarlanabilir bagaj bölmesi gibi akıllı saklama çözümleriyle ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Brit Pack ile kış etkilerini minimuma indirin
New Balance, yalın çizgilerin konforlu kumaşlarla bir araya geldiği Brit Pack koleksiyonu ile soğuk havalara karşı maksimum koruma sunuyor. Özel yapısı ve iç dokusu ile vücut sıcaklığını korumayı amaçlayan kumaşlar klasik çizgileri ince detaylarla tamamlıyor. Zorlu hava koşullarına ultra hafif kumaşıyla meydan okuyan New Balance, kapüşonlu modelleri, şık eşofman tasarımları, renkleri ve detaylarıyla sportif havalı bir görünüm sergiliyor.

Işıltınızı fark ettirin!
Watsons, Revolution ve I Heart Revolution markalarının Türkiye’deki birinci yılını kutladı! Revolution ve I Heart Revolution, yepyeni ürünleriyle ışıltınızı gittiğiniz her yere taşıyarak fark edilmenizi sağlıyor. Bizim de radarımıza Unicorn’s Heart far paleti takıldı. Ultra pigmentli pembe, yansımalı beyaz ve göz alıcı mor tonlarıyla mistik bir makyaj vadediyor.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here