Diğer
  Ana SayfaGüzellikSelülit silahları 1

  Selülit silahları 1

  -

  Selülit, altta yatan esas soruna bağlı olarak, 3 farklı profilde tanımlanıyor. Selülit profilinizi (tipinizi) bildikten sonra çözüm üretmeniz çok daha kolay oluyor. Dosyamızın birinci bölümünde profilinizi belirleyecek ve ona göre diyet ve cihazlı bakım önerilerini bulacaksınız. Nisan ayındaki 2. bölümde de kozmetik ve egzersiz tavsiyelerimizi…

  Elif Nazlı DURAN

  Selülit profilinize göre;
  DİYET PROGRAMI VE CİHAZLAR

  Güneş güzel yüzünü bizlerden şimdilik saklasa da, kısa bir zaman sonra güzel yaz günlerinin geleceğini, plaj ve deniz mevsiminin başlayacağını biliyoruz. Ancak, şu da bir gerçek ki, bütün bunlar bazı kadınlar için başka bir anlama daha geliyor:"Şimdi selülit savaşları için silahları kuşanma vaktidir!".
  Selülit üzerine, özellikle son birkaç yıldır hemen her yerde yazılıyor, çiziliyor. Bu konuda pek çok şey söylense ve tavsiye edilse de, hâkim olan görüş şu: "Mademki selülit, estetik bir sorundan çok bir hastalıktır, o zaman çözüm de laboratuarlardan çıkmalıdır". Gerçekten de, kozmetik ürünlerden, estetik merkezlerinde yapılan bakımlara çoğunun geliştirilmesinde bilim adamlarının ve doktorların payı büyük. Bu sene ise, yaz ayları yaklaşırken, bir kongreye giden sağlık editörümüz selülit bakımı konusunda yepyeni bir yaklaşımın oluşturulduğu haberini verdi bizlere… Araştırmalarına devam eden uzmanlar, selülitin tek bir sorun olarak kabul edilmemesi gerektiğini, selülitten selülite fark olduğunu anlatıyorlardı. Onlara göre, 3 farklı selülit profili var ve çözümler bu durum göz önüne alınarak üretildiğinde çok daha etkin olabiliyor. Biz de bu bilginin ışığında oldukça ayrıntılı bir selülit dosyası hazırladık. Dosyanın, her profile uygun beslenme ve diyet ve terapi önerilerini bu sayımızda, yine profile uygun kozmetik ve egzersiz tavsiyelerini ise Formsante'nin Nisan sayısında bulabileceksiniz. Evet, selülitlerinizden bu kez kesin olarak kurtulmaya kararlıysanız işe öncelikle, profilinizi belirlemekle ve ona uygun önerilerin sıralandığı sayfayı okumakla başlayabilirsiniz.

  Haberin devamı 2008 Mart sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz