Diğer
  Ana SayfaGüzellikSerumunuzu nasıl alırsınız?

  Serumunuzu nasıl alırsınız?

  -

  Zamana meydan okumayı kim istemez ki? Kararlıysanız ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız cesaretinizi yılların izlerini silmeye yardımcı olan serumlarla toplayabilirsiniz.

  Cilt bakımınızı düzenli olarak yapıyor fakat konu kırışıklıklara geldiği zaman tembel olduğunuzu kabul mu ediyorsunuz? Ama artık önlem almanız gerektiğinin farkındaysanız sizin için acil durum sirenleri çalmaya başladı demektir. Son yıllarda kozmetik dünyasında yükselişe geçen serumlar, anti-aging özellikleriyle cildi nemlendirirken genç görünmenize de yardımcı oluyor. Peki serumların nemlendiricilerden ne farkı bulunuyor ve serumlar nasıl kullanılıyor? İşte cevaplar:

  Yüz serumlarının amacı, normal nemlendiricilerin ulaşamadığı, cildin en derin katmanlarına inmek ve cildi beslemek.

  Serumları yukarıya doğru hareketlerle uygulamak etkili sonuç veriyor.

  Serumu sadece yüzünüze değil boynunuza sürmeyi de ihmal etmemelisiniz.

  - Advertisement -

  1. Avene serum, 65 TL.
  2. Nuxe Nuxuriance serum, 150 TL.
  3. DDF Restoring gece serumu, 295 TL.
  4. OHT Peptide 3 yeniden yapılandırıcı serum, 199 TL.
  subat-2012-bakim-3-resim-2
  Serum kullanırken en önemli nokta cildin temiz olması. Ayrıca bol bol sürmek yerine çok küçük miktarlarda sürmek gerektiğini de unutmamalısınız. Çünkü serumların içeriği oldukça güçlü ve bu nedenle bolca sürmek iyi etki vermiyor. Serumu sürdükten sonra cildinize iyice yedirmeli ve sonrasında nemlendiricinizi de üzerine sürmelisiniz. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz