Diğer
  Ana SayfaGüzellikŞimdi renk açma zamanı

  Şimdi renk açma zamanı

  -

  Geride bıraktığımız kışın kasvetli ve koyu renklerinden kurtulmak için renklerin gücüne teslim olmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Siz de trende ayak uydurun ve makyajda kendinizi renklerin gücüne bırakın!

  Bu sezon makyajda renkler altın çağını yaşıyor. Sezonun belirleyici konseptlerinin başında; Color Therapy; yani Renk Terapisi geliyor. Biraz cesaret ile daha önce hiç kullanmadığınız parlak renkleri bu sezon denemeye hazırsanız her zaman kullandığınız renklerin dışına çıkıp denenmemişi denemeye ne dersiniz?

  RADİKAL TIRNAKLAR
  İster parlak renkteki ojelerden birini kullanın, ister ojeleriniz ile birkaç renkli kombinasyonlar oluşturun, isterseniz de çatlayan oje ile yaratıcılığınızı zorlayın… Cesur olup birini denedikten sonra hangisini seçtiğinizin ne önemi var! Alix Avien Çatlayan Oje (Nail Deco) ile parlak tondaki ojeler üzerine çok farklı kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim Alix Avien ojeler Anti-Toluen olduklarından tırnakları sarartmıyor.

  NEON BAKIŞLAR:
  Gözlerinize uygulayacağınız parlak bir farla dikkatleri gözlerinize çekebilirsiniz. Parlak farı tüm göz kapağına uygulayabileceğiniz gibi sadece hafif gölgeler yaparak ya da göz kalemi gibi ince hatlar çizerek de kullanabilirsiniz, seçim sizin! Alix Avien 6 nolu Palet Far ile tam beş farklı neon fardan biri mutlaka size göre!

  - Advertisement -

  BELİRGİN KİRPİKLER:
  Kirpiklerinize tek bir maskara ile ekstra hacim, kıvrım ve belirginlik vermek istemez misiniz? Tüm bunlar Alix Avien Extreme Mascara ile mümkün! Esnek, plastik fırçası en küçük kirpikleri bile kavrayarak kökten uca şekil veriyor. Extra-Carbon renk pigmentleri içeren bu maskara ile kirpikler daha siyah ve daha belirgin görünecek!

  KIRMIZI DUDAKLAR:
  Kırmızı dudaklarla dikkat çekici bir görünümü kim istemez ki? Alix Avien 50 numaralı ruj ile kıpkırmızı ve baş döndürücü dudaklara sahip olabilirsiniz. Üstelik Alix Avien Lipstick içeriğindeki MaxiLip ile düzenli kullanıldığında dudaklara nem ve dolgunluk sağlamaya yardımcı oluyor. Daha parlak, daha bakımlı ve daha dolgun dudaklar için Alix Avien Lipstick kullanabilirsiniz.

  BEBEK GİBİ YANAKLAR:

  Bir bebeğin sağlıklı ve pembe yanaklarını hatırlatan pembe allıkla bu bahar daha taze görünmeye ne dersiniz? Alix Avien 141 nolu allık, içindeki micro-photo pigmentlerin etkisiyle ışığı yansıtarak yanaklara doğal bir renk veriyor.

  mayis-2011-makyaj2-resim-2

  Pespembe!
  Bu bahar dekorasyondan kıyafete, aksesuardan makyaja her yerde pembe görürseniz şaşırmayın. Çünkü pembe renk altın çağını yaşıyor!

  Pembe; çiçeklerin, romantizmin ve saf aşkın rengi… Kışın kasvetinden sıyırıp çıkaracak, çocuksu bir heyecan ve mutluluk katacak olan pembe, bu sezon makyajda da doğal ve romantik bir rüzgar estiriyor. Pembe ruj, lipgloss ve allık… İşte bu sezonun “in” görüntüsüyle ilgili önerileri sizler için hazırladık: Romantik görünümün ön plana çıktığı bu sezon allık olmazsa olmazlar arasında! Allığınızı mutlaka parlak pembe tonlarından seçin. Alix Avien 142 nolu Blush On allığı deneyebilirsiniz. Tek başına pembe bir ruj uygulayabileceğiniz gibi, daha doğal bir görünüm için lipgloss da uygulayabilirsiniz. Alix Avien 392 nolu Lipstick, Alix Avien 787 nolu veya 788 nolu Lipgloss. Ruhun aynası gözler bu sezon olabildiğince buğulu ve romantik! Açık pembe ya da ten rengindeki bir far ile ince bir hat olarak çekeceğiniz eyeliner’ın üzerine iki kat maskara uygulayabilirsiniz. Alix Avien 140 nolu Tekli Far ya da 15 nolu Palet Far, Eyeliner ve Volumatic Mascara ile hayallerinizdeki prensese dönüşebilirsiniz. Pembe makyajınız ile uyum sağlayacak şeker pembesi ojeler ile görünümünüze farklı bir tatlılık katabilirsiniz. Açık pembeden şeker pembesine, mat görünümden sedeflisine çok geniş bir renk yelpazesi Alix Avien’de…

  mayis-2011-makyaj2-resim-1PORTAKAL TADINDA GÜZELLİK
  Enerjinin sembolü turuncu ve turuncunun yakın dostları somon ve koral rengi bu sezon her yerde!

  Kışın kasvetli havasıyla düşen yaşam enerjinizi bu bahar enerji dolu turuncu ile geri kazanmaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise, sizin için hazırladığımız önerilere kulak vermelisiniz. Mercan bakışlar: Turuncu tonlarındaki farlar ile yapacağınız gölge oyununa, siyah göz kalemini de katabilirsiniz. Uygulayacağınız maskara ile etkiyi artırabilirsiniz. Alix Avien 12 nolu Palet Far, beş tondaki koyulu açıklı renk alternatifleri ile ideal. Alix Avien 369 nolu siyah göz kalemi, yoğun siyah görünümü ve akmayan yapısı ile saatler süren buğulu bakışlar… Alix Avien Full Effect Mascara, plastik fırçası ile kirpikleri kavırıyor; hacim, uzunluk ve belirginlik kazandırıyor. Bronz yanaklar: Bronz bir ten makyajı üzerine uygulayacağınız turuncu tonlardaki allık, makyajınızı tamamlayacak ve bir bütün oluşturacak. Öneri; Alix Avien 140 nolu allık. Enerjik gülümseme: Turuncu tonlardaki bir ruj ile enerjik makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Alix Avien 380 nolu ruj ile bu trendi yakalayabilirsiniz. Alix Avien ruj yumuşak yapısı ile kolayca sürülüyor, gün içerisinde akma ve toplanma yapmıyor. İçeriğindeki MaxiLip özelliği ile düzenli kullanıldığında dudaklara dolgunluk ve nem sağlamaya yardımcı oluyor.

  Formsante Dergisi Mayıs 2011 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz