Şimdi sarkanları kaldırma zamanı!

21012014 estetik1

Siz ne kadar fazlalıkları ve selülitleri örtmeye çalışsanız da onlar size inat sürekli görünüyorsa, nereye gitseniz sanki tüm güzel vücutlu kadınlar sizin etrafınızdaymış hissine kapılıyorsanız yalnız değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey ise kara kara düşünmeyi bir yana bırakmak, güzel vücutlu kadınlardan nefret etmeyi unutmak ve bir an önce önlem almak!

Fazlalık kalmasın

Basen çıkıntısı, popo düşüklüğü, bacak içi gevşekliği ve diz üstü ödemleri, mide ve karın sarkmaları, bel kalınlığı, kalça çıkıntısı, kollarda selülit ve sarkmalar, sırt fazlalığı, çene, yüzde lifting ve göz altı torbaları için kullanılan yöntemlerden biri de High Care. Bu yöntem vücuda elektrik akımı, ısı vermeden basınç sistemiyle çalışıyor. Yöntemi uygulayanlardan Güzellik Uzmanı Şule Öztürk Kara, “Yöntem ısı vermediği için varis, kılcal damar ve dolaşım bozukluğu olanlara da uygulanabiliyor. Sistem uygulanırken birbirinden farklı ancak birbirini destekleyen ve tamamlayan altı farklı cihaz kullanılıyor. Paket programlar toplam 15 seanstan oluşuyor ve haftada iki veya üç kez kişiye özel olarak programlanıp, uygulanıyor” diyor.

 

Kullanılan aletler:

VACU-STYLER: Özellikle selülit ve akut lenf dolaşım bozukluklarının tedavisine yardımcı oluyor.

SPM-VACUPRESS: Hücreleri aktive ederek dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarmayı, vücutta dopalanmış yağları çözmeyi, cildin sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlamayı amaçlıyor.

SLIDE-STYLER: Metabolizmayı çalıştırarak, kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda lenf drenaj masajı yapıyor ve böylece vücuttaki ödemin, toksik maddelerin dışarıya atılmasını amaçlıyor.

BODY-STAR: Kasları çalıştırarak yağ hücreleri içerisindeki trigliseritlerin açığa çıkarılmasını, toksik maddelerin dışarıya atılacak hale getirilmesini sağlamayı hedefliyor.

SONO-STYLER: Cildin derinliğine yapılan mikromasaj sayesinde selülit ve gevşek ciltteki asit fazlalığının giderilmesi, deri altındaki yağ kitlesinin harekete geçirilmesi, vücudun şekilendirilmesi ve sıkılaşmasını sağlamak amaçlanıyor.  

IONO-CARE: Verilen oksijen sayesinde metobolizmanın çalışması için gerekli enerjinin sağlanmasına yardımcı oluyor.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here