Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiŞira yıldızı (Sirius) Ay ile kavuşuyor! Bu akşam ne yapmalıyız?

  Şira yıldızı (Sirius) Ay ile kavuşuyor! Bu akşam ne yapmalıyız?

  -

  Kuran’da da adı geçen Şira Yıldızı yani Sirius bugün akşam 20.30 – 00.30 arasında Ay ile kavuşuyor. Peki, Şira yıldızı (Sirius) Ay kavuşumunda ne yapmalıyız? Şira yıldızı (Sirius) özellikleri nelerdir? Karma Astrolog Elif Bozkurter anlatıyor…

  İLAHİ KORUMA SİRİUS YILDIZI İLE AY’IN KAVUŞUMU

  Bugün Mars&Plüton karesi en keskin noktada ve tehlike çanları çalıyor! Günlerdir hatta aylardır savaş, patlama ve yangın uyarılarının zirve yaptığı noktadayız. Ancak ben bugün bunları değil ilahi koruma “Sirius Yıldızı” ile Ay’ın kavuşum müjdesini vermek istiyorum!

  SİRİUS YILDIZI NEDİR?

  Bu sabit yıldız kutsal olarak bilinen, kişiye mucizeler getiren bir yıldızdır. Küçük adımları büyük neticelere çevirir. Haritada olumlu açılar varsa kişiyi toplum gözünde yüceltebilir, mal ve mülkünde artış verebilir, inançlı ve tutkulu bir ruha sahip olmasına vesile olabilir.

  Ayrıca Sirius’un Mitolojik olarakta büyük bir önemi vardır. Urfa’da ki Göbeklitepe’nin uygarlığın ilk tapınağı olduğu ve Sirius’a tapmak için yapıldığı söylenmektedir.

  SİRİUS AY KAVUŞUMUNDA NE YAPMALI?

  Dua edin, meditasyon yapın, dilek dileyin. Kısacası, bu özel kavuşumu kaçırmayın. Ayrıca Merkür&Ay ve Neptün arasında çok güzel bir açı var. Güzel haberler alabilirsiniz, konuşmak istediğiniz bir konu varsa akşam saatlerinde yapılırsa güzel geçebilir. Ayrıca akşam mesajcı rüyalar görebilirsiniz.

  - Advertisement -

  Bugün annenizle vakit geçirin ve annenizin enerjisini, duasını alın! Sağlık olarak mide hassasiyeti, ağrı veya yanma olabilir bilginiz olsun.

  Yıldızlar kadar parlak bir gün geçirmenizi dilerim…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz