İşte uzun vadede daha etkili sonuçlar alabileceğiniz bakım ürünleri

slow-bakim

Bakım ritüelinizi az ama öz felsefesiyle gözden geçirmeye ne dersiniz? Uzun vadede, daha etkili sonuçlar alabileceğiniz cilt bakım ürünleri hem sadeleşmenize hem de güzelleşmenize yardımcı olacak.

Sürekli yeni krem, yeni serum değiştirmekten ve denemekten sıkılanların belki de bakım ritüelinde slow yani yavaş akımı tercih etmesi gerekiyor. Size önereceğimiz krem ve serumların etkisi uzun vadede görülebiliyor. Ancak daha etkili sonuçlar alabileceğiniz de söyleniyor. Bizce denemeye değer, peki ya sizce?

UZUN SÜRELİ ETKİLİ SONUÇLAR

Skin Ceuticals Retinol 0.3% bakım serumu 550 TL

Retinol 0.3, cilde canlı bir görünüm kazandırmaya, gözenek görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Yenilenmiş formülü, güneşten hasar görmüş, cilt kusurları ve tıkalı gözenekleri olan ciltler için ideal.

ÇOK AMAÇLI

The Ordinary “buffet” Multi-Technology Peptide serum 320 TL

Gündüz ve gece kullanılabilen bu serum, isminden de anlaşılacağı üzere her cilt problemine çözüm vadediyor. Sivilceden yaşlanma etkilerine hatta cilt tonu eşitsizliklerine kadar etki etmesi bekleniyor. Cildin su dengesini sağlamayı ve ince kırışıklıkların düzeltilmesini de hedefliyor.

STRESTEN ETKİLENEN CİLTLERE

Lancome Hydra Zen Anti-Stress Glow likit nemlendirici 550 TL

Makyaj, yoğun yaşam tarzı, uykusuzluk gibi dış etkenler cildinizde strese ve donuk bir görünüme yol açabiliyor. Bu krem, cildin 24 saat nemlenmesine destek oluyor. Cildi stresin gözle görülebilir işaretlerine karşı korumaya yardımcı oluyor. Cilt tonu daha eşit ve ışıltılı görünüyor. Hafif dokulu krem formülü ile cildi rahatlatmaya yardımcı oluyor ve ciltte yenilenmiş, yatışmış ve daha aydınlık bir his bırakıyor.

LEKE KARŞITI

Murad Rapid Age Spot Correcting serum 1.055 TL

Serum, cilt lekelerinin görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya, özel patentli NHP-3 teknolojisi ile yaşlanma belirtilerini gidermeye ve cilt tonunu desteklemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki C vitamini ile cildi çevresel faktörlerin yaşlandırıcı etkilerine karşı korurken, ferulik asit ile güneşten hasar gören cildi onarmayı destekliyor. Oigopeptidler ile cildin kendini yenilemesine yardımcı oluyor.

WELLBEING ETKİLİ

Dior Capture Totale Super Potent serum 985 TL

Cildin gözenekli madde rejenerasyonunu destekliyor ve gözle görünür yaşlanma belirtilerinin düzelmesine yardımcı oluyor. Yaşamsal enerjinin bir şişe içerisindeki konsantresi, kök hücre teknolojisi içeriyor. Cilde benzerlik bakımından ultra aktif dokuya sahip bu serum, cildi sıkılaştırma etkisi ve yaşlanma belirtilerine karşı derinlemesine rejenerasyon sağlıyor.

PÜRÜZSÜZ GÖRÜNÜM

Shiseido Future Solution LX Legendary Enmei Ultimate Renewing krem 3.900 TL

Cilde parlaklık kazandırmak için cildin tüm katmanlarını yenilenmiş enerji ile doldurarak cilt kalitesini arttırıyor. Pürüzsüz bir doku için cildin yüzeyini yenileyerek canlı bir cilt oluşmasına yardımcı oluyor. 12 güçlü içeriği, 12 yaşlanma belirtisi (kuruluk, zayıf bariyer fonksiyonları, pürüzler, oksidasyon, cilt tonu eşitsizliği, lekeler,donukluk, kırışıklık, sıkılık kaybı, sarkmalar) ile savaşıyor.

Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here