Şubat 2011 trendleri

yaz-kis-vazgecilmez

Yaz-kış vazgeçilmez
Güneş gözlüğü yaz-kış demeden her kadının çantasında mutlaka yer almalı. İlhamını 70’lerden alan 2011 tasarımları, görenleri kışın en soğuk günlerinde güneş gözlüğü almaya ikna edecek kadar etkili oluyor. Vogue marka gözlüğün fiyatı 256 TL.

Yanaklarınızı canlandırın
Unutmayın! Allıklar doğru uygulandığında sağlıklı bir pembelik veriyor. Yorgun ve soluk cildi canlandırıyor. Fresh Minerals marka ponponlu allığın fiyatı 79 TL.

trend-subat2011yanaklarinizi-canlandirinTakının
Kim demiş takı seti takmak demode oldu diye. Atasay’ın kırmızı sarılı bu koleksiyonu gözlerin üzerinizden çekilmemesini sağlayacak. Setin fiyatı 2.580 TL.

Ayakkabıda tasarımcı imzası
Her kadının kırmızı bir ayakkabısı olmalı. Eğer sizin hala yoksa, dolabınızda Christian Dior imzası taşıyan bu ayakkabılar için yer açmanın zamanı geldi. Fiyatı 880 TL. /Beymen.

ayakkabida-tasarimci-imzasi        ojelerimden-anla-beni

zamani-durdurunhem-dosta-hem-dusmanaOjelerimden anla beni
Ojenizin rengi kişiliğiniz hakkında ipuçları verebilir. Bu yüzden seçerken dikkatli olmalısınız. Pastel Oje’nin yeni sezon renkleri ise alternatiflerinizi çoğaltacak. Fiyatı 1.95 TL.

Zamanı durdurun
Zamanı durdurmak elimizde olsa, kimbilir neler yapardık? Ama ne yazık ki böyle bir şansımız yok. Elimizden tek gelen birbirinden şık saatler takarak zamanın su gibi akıp gittiğine şahit olmak. Kadran tasarımlarında gül desenlerinin kullanıldığı Guess marka saatin fiyatı 469 TL.

iddiali-guzelHem dosta hem düşmana
Ayakkabı dediğin şık olur, rahat olur. Sadece düşmanı değil, dostu bile ayağa baktırır. Hatta bunlar da yetmez, başkalarının da aynı ayakkabıdan almasına vesile olur. İşte Reebok’ın özel modeli “CL CLEAN ULTRALITE” ayakkabılar, bizim için bu tanımlara birebir uyuyor. Fiyatı ise 159.50 TL.

ruzgara-aldirmayinRüzgara aldırmayın
Kıpkırmızı bir şalınız olsun. Kışın soğuk günlerinde sizi rüzgardan ve kuru havadan korusun. Yolunuz WITCH Accessories’ın mağazalarından birine düşerse bu kırmızı şalı 16.90 TL’ye satın alabilirsiniz.

24-saat-ayni-tarz24 saat aynı tarz
Gündüzden geceye taşınabilecek tarzlar sunan NG STYLE rahat, aynı zamanda şık oluşuyla kadınların tercihi. Ceket; 225 TL. Bluz; 95 TL. Etek; 79 TL.

İddialı güzel
Yine geldi çattı leopar modası. Hiç gitmedi ki diyenleri duyar gibiyiz. Ama bu çanta öyle eskilerden kalma değil. Şık, güzel ve koluna takanın seksapelini artıracak kadar iddialı. www.beyazkutu.com’da satılan Aldo marka çantanın fiyatı 98 TL.

Ruken Akbay Gürtaş

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here