Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiŞubat 2021 astrolojisi ne diyor? Bizleri neler bekliyor?

  Şubat 2021 astrolojisi ne diyor? Bizleri neler bekliyor?

  -

  Şubat ayında bizleri neler bekliyor? Ekonomiyi neler bekliyor? Aşk hayatında ne gibi değişimler olacak? Merkür Retrosu, Dolunay ve Sirius kavuşumunun etkileri ne olacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter Şubat ayı 2021 astrolojisi ile detaylarını yorumluyor…

  ŞUBAT 2021 ASTROLOJİSİ VE ETKİLERİ

  Şubat ayına Güneş&Mars karesi ile giriyoruz bu bizim yaşam gücümüzü azaltır ve kendimizi motive etmemiz gerektiğini gösterir. Ayrıca psikolojik olarak eyleme geçmek veya geçmemek ile ilgili olarak arada kalıp sıkışabiliriz.

  31 Ocak itibariyle Merkür Kova Burcu’nda Retro pozisyona girdiğinden dolayı 21 Şubat’a kadar iletişimle de ilgili bir çok aksaklıklar yaşanabilir. Anlaşmaların iptali, kayıp kargolar, ulaşmayan postalar, sorunlu yolculuklar, yanlış anlaşılabilecek konuşmalar, hatalı bankacılık işlemleri hepsi ve daha fazlasını yaşatır Merkür Retrosu… Çünkü zaman doğru akmaz, geçmek bilmez ve aksamalar yaratır. O yüzden Merkür Retro zamanında yeni bir işe başlanmaz yarım kalan işler tamamlanır 1/21 Şubat tarihlerinde işlerinizi Merkür Retrosu’nu düşünerek organize etmenizi öneririm.

  ŞUBAT AYI EKONOMİ

  Şubat ayı ekonomik olarak da zorlanacağımız ve normalden daha fazla çalışmamız gereken bir ay olacak o yüzden kendinizi hem fiziksel hem ruhsal olarak güçlendirin. Kollektif de ise evlilikleri ve ortaklıkları zorlayıcı bir dönem olabilir.

  ŞUBAT AYI AŞK

  2 Şubat itibariyle Venüs’ün zararlı olduğu Oğlak Burcundan ayrılarak Kova Burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerde daha dostça yaklaşımlar, sosyalleşme, özgürleşme, söylemler de ise bir yumuşama olacaktır. Özellikle Sevgililer Günü yani Juno (kadersel ruh eşi) ayı olan Şubatın 11&15 arası tarihleri Jüpiter’in Merkür ve Venüs kavuşurları bir çoğunuza aşk getirebilir müjdemi isterim!

  - Advertisement -

  Bu durumdan genel olarak Kova, İkizler ve Terazi Burçları olumlu olarak etkilenebilirler.
  Çünkü gök kubbede Güneş, Jüpiter, Satürn, Merkür ve Venüs harika bir ”Hava Elementi Şöleni’’ veriyorlar. Bu da herkesin mevcut düzeni zorlamak değil daha geniş bir bakış açısıyla kabuğundan çıkıp özgürleşerek, yeniliklere ve gelişime açık bir ruh haline girmesine sebebiyet veriyor ki, kendinizi ve düzeni yenilemek için harika bir fırsat.

  Dünya üzerinde ise bazı ülkeler kendi özgürlükleri ve hakları için mevcut yönetim düzenine baş kaldırabilir, isyan ve boykot edebilir. Genel olarak Şubat ayının mottosu ‘’Özgürlüğün için Savaş’’ olacaktır. Kova Burcunda buluşan bu kadar gezegen olunca zaten farklısı düşünülemezdi!

  Ayrıca Şubat ayında Merkür Retrosuna rağmen medya alanında bazı yenilikler, ticari olarak olumlu bazı gelişmeler ve ilkokul/lise çağında ki öğrenciler için yeni düzenlemeler getirilebilir. 11 Şubatta Kova Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ülkemizin 9.evinde gerçekleşecek bu da adalet ve din konuları hakkında yeni bir döneme geçilebileceğinin göstergesi özellikle hastaneler, hapishaneler, bakım evleri ve gibi alanlarda düzenlemelere gidilebilir. Çocukları ve kadınları koruyan bazı kanunlar gündeme gelebilir.

  SATÜRN&URANÜS TAM KARESİ

  Ancak 17&23 Şubat tarihleri çok ama çok dikkat çekici Satürn ve Uranüs tam karesi özgürlüklerin kısıtlanabileceği, yöneticilerin sert söylemlerde bulunabileceği, provokasyon ve protestolara açık bir süreç! Ve gene elektrik sorunları, havayolu kazaları aynı zaman da özellikle toprak hareketlenmeleri deprem olasılığı olabilir.

  şubat ayı 2021 astrolojisiŞUBAT AYI DEPREM

  Depremle ilgili lokasyon belirtmemekle beraber dünyanın ve Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde olabilir. Özellikle 17&19 Şubat tarihlerinde dikkatli olunmalıdır!

  Kişisel bazda ise, ilişkilerde zorlanma, nafaka, vergi, prim ödemelerde aksamalar yaşanabilir.

  23 ŞUBAT AY&SİRİUS KAVUŞUMU

  23 Şubat Ay&Sirius Yıldızı kavuşumu var bu ilahi yıldız 09:00/11:00 arası dilek dilemek için güzel bir fırsat olabilir kaçırmamanızı öneriyorum.

  BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

  27 Şubat’ta Başak Burcunda T-Kare ile bir Dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay biraz gergin enerjiler barındırmakta. Evlilik, çocuklar, kendiniz ve sosyal hayatınız ile ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşük ve hareket etmekte zorlanacağız bir döngü olabilir. Özellikle sizi sosyal yaşamınızda üzen geren artık size yük olan arkadaşlarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz.

  Ülkemizde ise bu dolunayla beraber haberleşme, gazeteciler, öğretmenler, medya kanalları ile ilgili bir süreç ayrıca taşımacılıkta yeni bir takım düzenlemeler getirilebilir. 2021’de 2020 kadar zorlayıcı bir yıl olmasa da, Ocak&Şubat&Mart ve Nisan ayları gergin enerjiler altındayken Nisan’dan sonra rahatlayacağımızın müjdesini verebilirim sizlere sevgili okurlar…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz