Diğer
  Ana SayfaGenelSurvivor'da ödül oyunu heyecanı

  Survivor’da ödül oyunu heyecanı

  -

  TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor heyecanlı serüvenine devam ediyor. Yavaş yavaş finale doğru yaklaştıkça yarışmada hem ödüller güzelleşiyor hem de birinci olmak isteyen adaylar arasında çekişme artıyor. Survivor’da dün yayınlanan son bölümde ödül yarışması oynandı. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı?

  SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Kırmızı ve mavi takım köfte ve bulgur pilavından oluşan ödül oyunununu kazanmak karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, takımlarına bir puanı kazandırabilmek için parkuru hızlı gelip, üç atışı da başarılı şekilde yapması gerekiyordu. Takımlar ilk önce avantaj oyununa çıktı ve kırmızı takım oyuna seçim avantajı ile başladı.

  Yarışmacılar oyunu kazanmak için tüm güçlerini ortaya koyarken duygusal anlar da yaşandı. Kırmızı takım oyuncusu Nisa Sercan’a oyun kaybettikten sonra ağladı. Aynı şekilde mavi takımdan Evrim’de gözyaşlarına boğuldu.

  Kaptan olduğu için üzerinde baskı hisseden Ardahan da atışları ile güzel performans sergiledi. Kıyasıya mücadeleyi kazanan ise 10’a 4’lük skorla mavi takım oldu ve ödülün tadını çıkardı.

  - Advertisement -

  BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

  Ödül oyununun ardından yarışmalar bir de Bil Bakalım oynadı. Murat Ceylan’ın sunduğu oyunda yarışmacılar en yakın tahminleri yapmaya çalıştı. Eğlenceli dakikaları yaşandığı oyunda 7-5’lik skorla kazanan ise mavi takım oldu. Mavi takım oyuncuları empanadas yeme fırsatı kazandı.

  SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI DA YAYINLANDI

  13 Haziran akşamı ekrana gelecek 106. bölümün fragmanı da yayınlandı. Yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için ter dökecek. Fragmanda Nisa’nin parkurdan düşmesi ve Elif’in boynundan sakatlanarak hastaneye kaldırılması izleyicilerin dikkatini çekti. Elif ve Nisa sakatlandı mı? merak ediliyor. İşte 13 Haziran’da ekrana gelecek Survivor yeni fragmanı…

  SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  KIRMIZI TAKIM

  Cemal Can (kaptan)
  Berkan
  Nisa
  Barış

  MAVİ TAKIM

  Ardahan (kaptan)
  Elif
  Sercan
  Yasin
  Evrim

  İLGİLİ DİĞER İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz