Diğer
  Ana SayfaHaberSurvivor’a 4 yeni yarışmacı katıldı

  Survivor’a 4 yeni yarışmacı katıldı

  -

  Survivor’da Fatma Günaydın ve Erman  Altıkardeş diskalifiye edilmişti. Yarışmaya 4 yeni yarışmacı katıldı. Aşkım Burçe Tunay ve Berkan Karabulut Ünlüler Takımı’nda; Gizem Birdal ve Yunus Emre Özden ise Gönüllüler  Takımı’nda yarışacak. 

  YENİ YARIŞMACILAR NELER SÖYLEDİ?

  Survivor 2020’ye katılan 4 yeni yarışmacı şunları söyledi:

  Aşkım Burçe Tunay: 20 yaşındayım. Milli jimnastikçiyim. Milli formayı taşıdım. Şimdi de inşallah takımımı ve ailemi gururlandıracağım. Herkese başarılar. Sakatlıksız bir dönem diliyorum.

  Berkan Karabulut: 26 yaşındayım. Spor eğitmenliği yapıyorum. Daha önce 9 sene kadar basketbol oynadım. Takım oyununa aşikarım. Her zaman bulunduğum takımda güzel bir enerji verdim. Karşı takımıma ve kendi takımıma başarılar diliyorum.

  Gizem Birdal: Burada olduğum için çok mutluyum. Takım arkadaşlarıma çok güveniyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Şu an onlara göre tecrübe farkımız var, en kısa sürede kapatıp iyi şeyler yapmak istiyorum.

  - Advertisement -

  Yunus Emre Özden: Buraya gelmekten çok gurur duyuyorum. Çok güzel insanlar var. Aralarında hayran olduğum insanlar da var. Ben de MMA yaptığım için 6 kez şampiyonluk yaşamış Parviz ağabeyimin büyük hayranıyım. Maçına gidip izlemişliğim var.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz