Diğer
  Ana SayfaHaberSurvivor'da iki isim diskalifiye edildi

  Survivor’da iki isim diskalifiye edildi

  -

  Survivor 2020’de 1 Mart’taki programda 2 yarışmacının diskalifiye edildiği açıklandı. Ünlüler  takımından Erman Altıkardeş, gönüllüler takımından ise Fatma Günaydın artık Survivor’da olmayacak. Peki, Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın neden adadan ayrıldı?

  ERMAN ALTIKARDEŞ NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ?

  Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın’ın neden Survivor’dan diskalifiye edildiklerini şu sözlerle açıkladı:

  “Erman’ın biz Survivor’a adapte olamadığını ve Survivor’da bu dünyanın en zor yarışmasında devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Dolayısıyla Erman bundan sonra Survivor’da devam etmeyecek.

  FATMA GÜNAYDIN NEDEN ADADAN AYRILDI?

  Fatma’nın durumuna gelince, doktorumuz tarafından yapılan incelemeleri sonucunda ayağındaki rahatsızlığın tahminimizden daha ileri boyutta olduğnu gördük. Doktorumuzla bugün yapılan son toplantıda Fatma’nın Survivor’a devam edemeyeceğini açıklamak zorundayız. Sakatlıktan kaybettiğimiz yarışmacılarımız olmuştu daha önce de. Yarın adaya gelecek Fatma sizinle vedalaşacak.”

  İki yarışmacının ayrılığının ardından Survivor’a yeni isimler dahil edilecek. 

  - Advertisement -

  FATMA GÜNAYDIN KİMDİR?

  Fatma Günaydın, yarışmanın tanıtım sayfasında “Fatma Günaydın kimdir?” sorusunu şöyle yanıtlıyor: 28 Nisan 1995 yılında Erzurum’da doğdum. 7. ve 8. sınıfta okulun kız futbol takımındaydım. İlk iş hayatıma BKM yapımda başladım ve çok güzel projelerde çalıştım. (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) Üniversiteyi bitirdikten sonra Ingilizce öğrenmek için bir anda sadece sırt çantamı alıp Malta’ya gittim. 6 ay tek başıma orada yaşadım ve bu benim hayatım için çok büyük bir dönüm noktası oldu. Kendi gücümü, özgüvenimi, isteyip de başaramayacağım hiç bir şey olmadığını, tek başıma ayaklarımın üzerinde nasıl durduğumu, korkularımı ve korkusuzluklarımı keşfettim.

  INSTAGRAM’DA FATMA GÜNAYDIN

  Fatma Günaydın, Instagram hesabından yarışma öncesi yaptığı paylaşımda “Yapılacak birşey varsa oda asla pes etmemek” demişti. 

  View this post on Instagram

  getting better every day. ????

  A post shared by Fatma Günaydın (@fatogunaydn) on

  SURVIVOR 2020’DE ÜNLÜLER TAKIMI

  Survivor 2020’de takımlarda Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın’ın adadan ayrılmasından önce şu isimlerden oluşuyordu:

  SURVIVOR 2020’DE GÖNÜLLÜLER TAKIMI *

   


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....