Survivor’da iki isim diskalifiye edildi

Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın Survivor'da diskalifiye edildi.

Survivor 2020’de 1 Mart’taki programda 2 yarışmacının diskalifiye edildiği açıklandı. Ünlüler  takımından Erman Altıkardeş, gönüllüler takımından ise Fatma Günaydın artık Survivor’da olmayacak. Peki, Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın neden adadan ayrıldı?

ERMAN ALTIKARDEŞ NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ? *

Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın’ın neden Survivor’dan diskalifiye edildiklerini şu sözlerle açıkladı:

“Erman’ın biz Survivor’a adapte olamadığını ve Survivor’da bu dünyanın en zor yarışmasında devam edebilecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Dolayısıyla Erman bundan sonra Survivor’da devam etmeyecek.

FATMA GÜNAYDIN NEDEN ADADAN AYRILDI? *

Fatma’nın durumuna gelince, doktorumuz tarafından yapılan incelemeleri sonucunda ayağındaki rahatsızlığın tahminimizden daha ileri boyutta olduğnu gördük. Doktorumuzla bugün yapılan son toplantıda Fatma’nın Survivor’a devam edemeyeceğini açıklamak zorundayız. Sakatlıktan kaybettiğimiz yarışmacılarımız olmuştu daha önce de. Yarın adaya gelecek Fatma sizinle vedalaşacak.”

İki yarışmacının ayrılığının ardından Survivor’a yeni isimler dahil edilecek. 

FATMA GÜNAYDIN KİMDİR? *

Fatma Günaydın, yarışmanın tanıtım sayfasında “Fatma Günaydın kimdir?” sorusunu şöyle yanıtlıyor: 28 Nisan 1995 yılında Erzurum’da doğdum. 7. ve 8. sınıfta okulun kız futbol takımındaydım. İlk iş hayatıma BKM yapımda başladım ve çok güzel projelerde çalıştım. (Bizim Köyün şarkısı, Deliha 2, Jet Sosyete 2. sezon) Üniversiteyi bitirdikten sonra Ingilizce öğrenmek için bir anda sadece sırt çantamı alıp Malta’ya gittim. 6 ay tek başıma orada yaşadım ve bu benim hayatım için çok büyük bir dönüm noktası oldu. Kendi gücümü, özgüvenimi, isteyip de başaramayacağım hiç bir şey olmadığını, tek başıma ayaklarımın üzerinde nasıl durduğumu, korkularımı ve korkusuzluklarımı keşfettim.

INSTAGRAM’DA FATMA GÜNAYDIN *

Fatma Günaydın, Instagram hesabından yarışma öncesi yaptığı paylaşımda “Yapılacak birşey varsa oda asla pes etmemek” demişti. 

View this post on Instagram

getting better every day. ????

A post shared by Fatma Günaydın (@fatogunaydn) on

SURVIVOR 2020’DE ÜNLÜLER TAKIMI *

Survivor 2020’de takımlarda Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın’ın adadan ayrılmasından önce şu isimlerden oluşuyordu:

SURVIVOR 2020’DE GÖNÜLLÜLER TAKIMI * *

 

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here