Diğer
  Ana SayfaTrendTachyon sonsuz enerji!

  Tachyon sonsuz enerji!

  -

  Pek çoğumuzun belki de adını bile duymadığı ya da ne olduğu konusunda bir fikir sahibi olmadığı bir terim tachyon (takyon). Oysa geçmişi 1800’lü yıllara dayanan ve ışık hızından daha hızlı seyreden bu sonsuz enerjiyle su gibi berrak bir zihin, bitmek bilmeyen enerji ve zinde bir vücut sizi bekliyor!

  "Masaj masasına uzandığımda vücudumda çakraların olduğu bölgelere rengarenk kristal taşlar yerleştirildi. Bu taşlar çok hafif olmalarına rağmen bulundukları yerde yoğun bir baskı oluşturuyorlardı. Uygulamayı daha iyi hissedebilmek için gözlerimi kapattım. Seans sırasında uzmanın elleriyle bedenimin üzerinde gezindiğini düşünüyordum. Bu düşünceye kapılmamın nedeni de ellerinin ağırlığını hissetmiş olmamdı. Merak edip gözlerimi açtığımda ise aslında ellerinin bedenimin epey yukarısında, boşlukta dolaştığını fark edince, bu yoğun enerji akışına çok şaşırdım. Ardından tüm benliğimi huzur ve sevgi kaplamaya başladı. Rahatlamanın etkisiyle tıpkı bir illüstrasyon gösterisindeki gibi adeta havaya doğru yükseldiğim hissine kapıldım. Seans biter bitmez bambaşka biri olmuştum. Zinde ve huzurluydum! Oysa daha yarım saat öncesine dek yorgunluktan parmağımı bile kıpırdatacak halim yoktu!"
  Estetiysen Rüya Gürel, takyon tekniği seansı sırasında ve sonrasında neler hissettiğini işte bu cümlelerle ifade ediyor… Gürel, yoğun iş temposunun ardından bir gün yorgunluktan bitap düşmüş. İşte o gün tesadüfen takyon eğitmeni arkadaşı Deniz Davutoğlu'yla karşılaşmış. Davutoğlu çok yorgun göründüğünü belirterek kendisine bu tekniği uygulamayı teklif etmiş. Rüya Gürel de arkadaşının önerisini hemen kabul etmiş. Tek seanslık bir çalışmanın ardından yorgunluğundan eser kalmaması 40 yaşındaki Gürel'i çok etkilemiş. Bunun üzerine kendisi de bu tekniği öğrenip uygulamaya karar vermiş. İşte o günden bu yana, Gürel, kendisine her sabah takyon tekniğini uyguladığı gibi sevdiklerine daha huzurlu bir gün geçirmeleri için "takyonize" edilmiş hediyeler vermekten de büyük mutluluk duyuyor!

  Günümüzde bu yöntemi profesyonel olarak doktorlar, akupunktur uzmanları, reiki uygulayıcıları ve terapistler de çalışmalarının kalitesini artırmak amacıyla kullanıyor. Üstelik, Amerika'da ve Avrupa ülkelerinde, birçok hastanede kullanılan bu sistemin pek çok sağlık sorununda tamamlayıcı tedavi olarak son derece etkili olduğu yapılan çalışmalarla da kanıtlanmış. Takyon, bir süredir de ülkemizde ZSG Enerji Denge Merkezi ile OWO Merkezi'nde uygulanıyor.

  Genç ve sağlıklı bir yaşam

  Davutoğlu, bu tekniğin öncelikle fiziksel, duygusal ya da zihinsel olarak rahatlamamızı sağladığını belirtiyor. Bunun yanı sıra takyon tekniği pek çok hastalığın tedavisinde yardımcı yöntem olarak kullanabiliyor ve kişisel gelişimin bir parçası haline geliyor. Owo Merkezi'nin Takyon Eğitmeni Sanket Y. Agmen'e göre bu tekniğin en etkili olduğu alanlardan biri, fiziksel iyileşmenin hızlanmasını sağlamak. Geçirilen her türlü fiziksel travmadan sonra vücut kendini iyileştirmek için hızla hareket ediyor. Ancak bunu yapabilmesi için vücuttaki enerjinin dengede olması gerekiyor. İşte, takyonize edilmiş kristal, şapka ya da kıyafet gibi çeşitli araçların kullanımıyla vücuda sürekli olarak yaşam enerjisi desteği sağlanıyor ve ameliyatlardan sonra ya da kaza sonucu oluşan kırık, burkulma gibi fiziksel travmaların hızla iyileşmesine yardımcı olunuyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz