Ana Sayfa Yaşam Tatilde yeni trend The LifeCo ile “Sağlıklı Tatil” kaçamağı

Tatilde yeni trend The LifeCo ile “Sağlıklı Tatil” kaçamağı

Şehir merkezinin kalabalığından uzaklaşıp; sakin, dingin The LifeCo Phuket’te dinlenmek ve tatil yapmak, hem de toksinlerinizden arınırken gençleşmek mümkün.

Yükselen trend haline gelen well-being (sağlıklı yaşam), well-aging (sağlıklı yaşlanma) ve detoksun 360 derece hizmet veren Türkiye’deki öncü temsilcisi The LifeCo, egzotik yazın keyfini çıkarmak isteyenleri arınırken huzur dolacakları keyifli bir tatile bekliyor. The LifeCo Phuket; Holistik (bütüncül) sağlık yaklaşımı ile detoks, kilo kontrolü programlarından well-aging terapilerine; güzellik-bakım seanslarından enerji ve bağışıklık sistemini güçlendiren destek programlarına etkin birçok program sunuyor. Kişinin ihtiyacına göre uzmanlar tarafından hazırlanan beslenme programı paralelinde kişinin yenilenme ve arınma sürecini destekleyen etkin terapiler uygulanıyor.

Direkt uçuş ile Phuket’te yenilenme zamanı
The LifeCo Phuket’te sağlıklı ve keyifli bir tatil yapmak, Türk Hava Yolları’nın temmuz ayında başlayacak Phuket direkt uçuşları ile artık çok daha kolay. Doğal ve alkali beslenme programları, kişiselleştirilmiş egzersiz programları, yoga, meditasyon, nefes terapileri ve zihin detoksu gibi farklı metotlar ile sağlığına ve iyi yaş alma sürecine katkıda bulunmak isteyenlere The LifeCo, 360 derece sağlıklı yaşam felsefesi kapsamında; raw-vegan beslenmeden ozon tedavisine, manyeto terapiden tuz terapileri ve zihinsel terapilere beynin ve vücudun tazelenmesi-yenilenmesi konularında kapsamlı hizmetler sunuyor.

Hollywood yıldızlarının da tercihi The LifeCo
Kate Moss, Naomi Campbell ve Woody Harrelson gibi dünyaca ünlü modellerden aktörlere tanınmış simaların uğrak yeri The LifeCo, Türkiye’de Bodrum ve Antalya merkezlerinde, Tayland’da Phuket merkezinde önemli iş adamlarından Hollywood yıldızlarına önemli isimleri ağırlıyor.

Sizi neler bekliyor?
The LifeCo merkezlerinde uygulanan konaklamalı detoks veya sağlıklı beslenme programları neler vadediyor?
• Kilo kaybı (7 günlük programlarda kadınlarda 2-4 kg, erkeklerde 4-6 kg)
• Toksinlerden arınma, hücre yenilenmesi ve kan alkalizasyonu
• Zihinsel ve ruhsal yenilenme
• Cilt parlaklığı
• Dengelenmiş tansiyon ve şeker bulguları
• Gelişmiş bağışıklık sistemi
• Uyku kalitesinde artış
• Hastalıklara karşı yüksek direnç
• Vücutta oksijen artışı, strese tolerans ve sindirim sistemi regülasyonu gibi sonuçlar vadediyor.
phuket@thelifeco.com
www.thelifeco.com

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here