Diğer
  Ana SayfaRöportaj‘'Tatlı bir AŞIK oluyorum'

  ‘’Tatlı bir AŞIK oluyorum’

  -

  Saçlarınız için özel bir şey yapıyor musunuz?
  Saçlarım için özel bir bakım yapmıyorum. Kuaföre gittikçe kuaförümün yaptığı bakımlar oluyor onları uygulatıyorum. Kullandığım ürünlere dikkat ediyorum.

  Alışverişten nefret ediyorum
  Modayı takip ediyor musunuz?
  Modayı takip etmiyorum çünkü neyin içinde rahatsam onu giyiyorum. Fakat ne kadar takip etmesen de her yer tekdüze, modanın esiri olduğu için ister istemez alışverişe çıktığınızda zorla takip etmiş oluyorsunuz.

  aralik-2011-roportaj-resim-4Nerelerden alışveriş yaparsınız?
  Bir alışveriş merkezine gidip, çok kalabalık olmayan bir dükkan gördüğümde hemen oraya girip, beğendiğim şeyleri hiç denemeden alıp, çıkıyorum. Alışveriş yapmayı hiç sevmediğim için çoğu zaman kardeşime ihtiyaçlarımı söylüyorum. O benim yerime istediklerimi alıyor.

  60 yaşında porselen gibi bir surat istemem
  Vücudunuzda beğenmediğiniz yerler var mı?
  Kocaman ellerim ve kocaman ayaklarım var. Aslında beğenmediğim yerlerimi saymaya kalksam bir sürü şey sayarım.

  İleride estetik düşünür müsünüz?
  Yaşlandığımda beni çok rahatsız eden, gözüme çok batan bir şey olursa estetik yaptırırım, niye yaptırmayayım? Ama oyunculuğa devam edeceksem çok belli olmadan, mimikleri kaybetmeden yaptırmayı tercih ederim. 60 yaşında porselen gibi bir surat istemem.

  - Advertisement -

  Beğendiğiniz oyuncular var mı?
  Nurgül Yeşilçay ve Beren Saat bence çok başarılı. Kıvanç Tatlıtuğ çok iyi ve inanılmaz şekilde kendini geliştiriyor.

  İleriye yönelik bir hayaliniz olsa…
  Derviş Zaim’in filminde oynamayı çok isterim. Onun filmlerini çok beğeniyorum. Çağan Irmak filminde oynamayı da çok isterim.

  Aşıkken şapşal olabiliyorum
  Zeynep Beşerler nasıl bir aşık?
  Tatlı bir aşık oluyorum. Aynı zamanda şapşallık da geliyor. Durduk yere kendimi sırıtırken bulabiliyorum. Ama kendimi çok kaybetmiyorum. Şuursuz olmuyorum ama şapşal olabiliyorum. Sakinimdir ve oyunlardan çok hoşlanmıyorum. Bir adım sonrasını düşünmüyorum. Bunu yaparsam beni yanlış anlar mı diye düşünmüyorum. O anda içimden ne geliyorsa onu yapıyorum. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz