Diğer
  Ana SayfaRöportaj‘'Tatlı bir AŞIK oluyorum'

  ‘’Tatlı bir AŞIK oluyorum’

  -

  Balıkları hiç sevmiyorum
  Balık fobim var. Hiç sevmem balıkları. Akvaryuma bakmayı sevmiyorum. Balık yemeyi de sevmiyorum. Hoşuma gitmiyor. Denize girince balık sürüleri geçer ya o durumda hayatta denize girmem.

  Aşık mısınız?
  Hayatımda şu an biri var ve iyi gidiyor. Keyifli ve mutluyum.

  Bir erkek sizi nasıl etkiler?
  Enerjisi etkiliyor, güzel gülmesi benim için önemli. Zekasına da önem veririm. Kendine güveni olmalı.

  Kendinizi kötü hissettiğinizde ne yapıyorsunuz?
  Rahatlamak istediğimde genelde çok sevdiğim yakın arkadaşlarımla buluşuyorum. Kardeşimle vakit geçiriyorum ya da evde tek başıma oturup, telefonu kapatıp, beni o anda mutlu edecek bir müziği dinliyorum. Hiçbir şey yapmadan müzikle stres atıyorum.

  Uzun zamandır ‘Arka Sokaklar’ dizisindesiniz. Bu dizi size neler öğretti?
  ‘Arka Sokaklar’da canlandırdığım rol, şu ana kadar oynadığım rollerden çok farklı. Bir polisi oynuyorum ve daha atik, daha canlı bir karakter. Polislere bakış açımı değiştirdi. Polislere genelde korkularak bakılır, onlar hep soğuk davrandığın kişilerdir. Tedirginlik yaratırlar. Benim bakış açım o anlamda çok değişti, polislere karşı olan korkum kırıldı.

  - Advertisement -

  En büyük korkunuz nedir?
  En büyük korkum sevdiklerimin başına bir şey gelmesi. Hastalık ve ölümden çok korkuyorum. Bir de depremden çok korkuyorum, fobik derecede korkuyorum diyebilirim. İzmir deprem bölgesi ve orada çok sallanırsınız. Kendimi bildim bileli korkuyorum. Deprem kelimesini duyduğum her an panik atak geçiriyorum. Kendimden geçiyorum. Kötü oluyorum.

  15-20 günde bir peeling yapıyorum. Cildim çok kuru ve yağsız, bu nedenle de duştan sonra mutlaka vücut yağıyla cildimi yumuşatıp, nemlendiriyorum.

  Röportaj: Nilgün Yıldız
  Fotoğraflar: Murat Sargın
  Saç: HİT Kuaför – Halil İbrahim Topal
  Makyaj: Mac Event Team – Mert Nazlım
  Kıyafetler: Reebok, Puma, New Balance, Saucony

  Formsante Dergisi Aralık 2011 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz