Temmuz 2011 Trendleri

temmuz-2011-trend-resim-1

Modanın yeni adresi İstanbul Fenerbahçe’de açılan A5 Butik, yeni sezon koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Sezonun olmazsa olmazı elbiseler ve renklerle bezenmiş kıyafetler, meraklılarını bekliyor.

temmuz-2011-trend-resim-2Akıllı bileklik
Güneşten korunmanın yolu bileğinizden geçiyor. Sun&Me bilekliği, güneşe maruz kaldığınızda ortamdaki anlık UV etkisine bağlı olarak renk değiştirerek sizi uyarıyor. Fiyatı, 9.99 TL.

temmuz-2011-trend-resim-3Hem değerli hem renkli
Hürrem Sultan’ın takılarında gözünüz mü kaldı? O zaman siz de kendi sarayınızın prensesi olun ve kendinizi değerli taşlarla süslenmiş takıların asaletine bırakın. Storks marka küpenin fiyatı, 6245 USD

temmuz-2011-trend-resim-4Haydi plaja!
Çantasız plaja inmek olur mu? Pembe bikininize uyum sağlayacak çantayı kolunuza takmalı ve kumsalın yolunu tutmalısınız. Adidas çanta, 77 TL.

temmuz-2011-trend-resim-6Pembe spor
Her yerde pembe var dediğimize göre spor yaparken de pembenin cazibesine kapılmak gerekiyor. Reebok da pembeden vazgeçmeyen sportmen ve bir o kadar şık kadınları düşünmüş. Ayakkabının fiyatı, 159.5 TL.

temmuz-2011-trend-resim-5Saat kaç?
Kolunuzda pembe bir saatle zamanın farkına varmak gibisi yok! Hem kıyafetinize uyum sağlayacak hem de rengi her baktığınızda içinizi mutlulukla dolduracak bir saat sizin de hakkınız. Pembe kol saati Burberry, 899 TL.

temmuz-2011-trend-resim-7Rahatlık zamanı
İster plajda ister kumsalda ayağınızın rahat etmesini istiyorsanız parmak arası sandaletlerin cazibesine kendinizi bırakmalısınız. Rengarenk sandaletler arasından pembe olanı seçmek de size kalmış! Flo, 19.99 TL.

temmuz-2011-trend-resim-10Bu boncuklar ayağa takılıyor
Boncuklar kollardan, boyundan ya da ellerden alınıyor ve ayakları süsleyen terliklere takılıyor. Twigy’nin yeni plaj koleksiyonunda bulunan baloncuk şeklindeki boncuklar, kumsalı hem eğlenceli hem de şık bir hale getirmeyi amaçlıyor. Fiyatı, 35 TL.

temmuz-2011-trend-resim-9Tak takıştır
Rengarenk, ışıl ışıl… Şıklığın tamamlayıcısı olan aksesuarlar sezona damgasını vuruyor ve kendinizi renklerin gücüne bırakmanızı sağlıyor. Siz siz olun kolunuza mutlaka fuşya tonlarında bir bileklik takın! Swatch bilekliğin fiyatı 55 TL.

temmuz-2011-trend-resim-11Pembe teknoloji
Bir kadının şıklığını sadece kıyafetleri ya da aksesuarları mı gösterir? Tabii ki hayır! Eğer bilgisayarınızı yanınızdan ayırmıyorsanız sizinle uyumlu bir model seçmeye de dikkat etmelisiniz. İşte Dell’den yeni bir alternatif pembe puantiyeli Inspiron 15R, fiyatı 1.199 TL’den başlıyor.

temmuz-2011-trend-resim-12Pembe dünya
Dünyaya bir de pembe gözlüklerin arkasından baksanız belki de herşey olduğundan daha güzel görünür. Vogue marka pembe çerçeveli gözlük, 246 TL.

temmuz-2011-trend-resim-13Ayna ayna söyle bana!
Kumsalda dikkatleri çekmek ve “Ben de burdayım” demek isterseniz pembe sizin renginiz olacak. Bu sezon kumsal modasında özellikle fuşya tonlarındaki mayo ve bikiniler dikkat çekiyor. Siz de bir tane almalısınız. Sunset bikini, 109.90 TL.

Kız çocuğu olun
Pembenin çocukluğunuzda kaldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü bu yaz tepeden tırnağa pembe giyseniz bile kimse sizi yadırgamaz. H&M de bu sezon pembenin tüm tonlarını koleksiyonunda kullananlardan. Pembe şort tulum, 79.95 TL.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here