Diğer
  Ana SayfaHaberTemmuz 2021 aylık astroloji yorumu ve burçları bekleyenler...

  Temmuz 2021 aylık astroloji yorumu ve burçları bekleyenler…

  -

  Yazın en yoğun hissedildiği hareketli bir Temmuz ayına merhaba diyoruz. Peki, Temmuz ayında burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 2021 Temmuz ayı burç yorumları ve yaşanacakları anlattı. İşte 2021 Temmuz ayı burç yorumları:

  TEMMUZ 2021 AYLIK ASTROLOJİ YORUMU

  Temmuz ayına Mars&Satürn karşıtlığıyla başlıyoruz! Bu kötücül 2 gezegenin karşıtlığı yaşam mücadelemizin ve eylemlerimizin kısıtlanacağı anlamına geliyor. Mars gaza basıp devam edelim derken Satürn dur ve sakin ol diyor. Bu süreçte kendimizi biraz bloke edilmiş hissedebilir yapmak istediklerimizi yapamayabiliriz ya da düşünerek, sindirerek, akıl süzgecinden geçirerek adım atmakta fayda var! Aynı gün yani 1 Temmuz günü yaralı şifacı Chiron ve Mars ateş elementi burçlarda üçgen ama aynı derecelerde olması sebebiyle yaralandığımız konularda şifalanacağımız anlamına da gelir.

  5-6 TEMMUZ GÜNEŞ-SİRİUS KAVUŞUMU

  5&6 Temmuz günü Güneş & Sirius kavuşumu var şimdiden bu tarihi not edin!

  Astrolojik olarak ‘’Kaderin Yazıldığı Gün’’ Sirius; Kuranı Kerim de adı geçene tek yıldızdır ve Şira Yıldızı olarak ifade edilir. Necm (yıldız) suresinin 49. ayetinde ‘’Doğrusu Şi’ra yıldızının Rabbi de o’dur’’şeklinde geçer. Şanlıurfa’daki Göbeklitepe’nin Sirius’a tapmak, ibadet etmek için yapıldığı arkeolojik kazılarda bulunan tabletlerde simgelenmiştir. Yılda sadece 1 kez Güneşle olan bu kavuşum güzel değerlendirilmelidir. Dua etmek, meditasyon yapmak ve hayır yapmak gereklidir. Gökyüzünün en parlak yıldızı ‘’Büyük Köpek Takımyıldızın da’’ yer aldığından özellikle sokak hayvanlarına yardım yapmanızı tavsiye ederim!

  - Advertisement -

  10 TEMMUZ YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY

  10 Temmuz saat 04:16 da Yengeç Bucunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Yeni Ay anın haritasında 1. evde gerçekleşecek ve Oğlak’ta bulunan Plüton’a karşıt açısı var. Yeni Ay, anın yükseleni İkizler burcu iletişimsel olarak değişip dönüşmemiz gerektiğini vurguluyor. Ayrıca Mars ve Venüs’ün Aslan Burcu kavuşumuyla, Satürn Kova da karşıt açılarda bu da bizim ilişkilerde ve finans alanımız da bazı zorlanmalar yaşayacağımızı, özgürleşmek isteyeceğimizi, ilişkinin içinde daha arkadaş olabilme isteğinin artacağını fakat doğru yönetildiği taktirde kalıcı sonuçlar alabileceğimizi de gösteriyor. Ülkemizin ise 1. evinde natal Plüton’un üzerinde olan Yeni Ay, transit Plütona ve natal Mars, Merkür ve Satürn’ü kareliyor. Hal böyle olunca bu Yeni Ay’ın sert etkileri olduğunu düşünmeden edemiyorum. Temmuz ayı itibariyle ciddi ve zorunlu bir değişim&dönüşüm yaşanabilir. Özellikle medya, bankacılı, emlak, turizm ve eğlence sektörleriyle ilgili yeni bir planlama yapılma oluşabilir. Yeni Ay’dan en çok Yengeç, Koç, Terazi ve Oğlak burçları etkilenirken Balık,  Akrep, Boğa ve Başak Burçları işin kaymağını yiyecekler!

  MERKÜR YENGEÇ BURCUNA GEÇİYOR

  12 Temmuz da Merkür Yengeç Burcunda geçiyor konuşmalar yumuşuyor, sakinleşiyor, daha sahiplenici koruyucu ve kollayıcı söylemler artıyor yazında rehavetiyle biraz miskinleşmeye başlıyoruz. 12/13/14/15 Temmuz günlerinin keyifli olduğunu düşünürken 24 Temmuz Kova Dolunayına yaklaşırken özellikle 22 Temmuz itibariyle gökyüzü sertleşmeye başlıyor! Mars&Plüton gergin açısı ani öfke patlamalarını tetikleyebilir ve kaza, bela, yangın, patlama gibi olaylara açık bir süreçtir lütfen dikkatli olun!

  24 TEMMUZ KOVA BURCUNDA DOLUNAY

  24 Temmuz saat 05:36 da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ilişkileri ve evlilikleri masaya yatırmamıza sebebiyet veriyor. Karşıt aksda Güneşin Aslan Burcunda olması, kibir ve egodan, bencillikten, sürekli ben ve benim isteklerim demekten sıyrılmanız gerektiğini, biz olabilmenin önemini, esnek olmayı, daha açık bir perspektiften bakabilmeyi öğretecek size! BEN değil BİZ olan kazanacak! Daha bencil, münferit olanlardan kurtulmak, özgürleşmek isteyeceksiniz ki zaten öyle de yapın çünkü ilişkiler ve evlilikler karşılıklı öz veriyle yürüyor. Ülkemizin ise 2.evinde gerçekleşecek olan dolunay ekonomik olarak zorlanma ve bu zorlanma neticesinde bankalar ve sigorta şirketleri için bir sonlanma bir yenilenme süreci olacağı anlamına geliyor. Bu dönemde vergi, sigorta, nafaka, kredi gibi ödemeler de zorlayıcı bir takım etkiler olacaktır! Dolunaydan en çok Kova, Boğa, Akrep ve Aslan Burçları etkilenirken, Terazi, İkizler, Yay ve Koç burçları olumlu yönden etkileneceklerdir.

  Temmuz 2021 aylık astroloji

  TEMMUZ 2021 BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ;

  Sevgili Koçlar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ediyor. Sizlerin aile yuva konularınız ön planda olacak. Aile ilgili haberler iletişim veya ortak kararlar zamanı olabilir. Ev yuva değişimi taşınma veya ev ile alakalı yapmak istediğiniz ne var ise bu konular ile ilgilenebilirsiniz. 13-20 Temmuz arasında kendinizi biraz kısıtlanmış ve zorlanmış hissedebilir kariyer sağlık ve aile büyüklerinin birtakım işlemleri ile ilgileniyor olabilirsiniz.

  22 Temmuz itibari ile Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte Aşk hayatınızda yenilenme hareketlenme ve keyifli zamanlar geliyor diyebiliriz. Çocuğu olan Koç burçları ise çocuklarına yönelik işlemleri olabilir ve güzel vakitler geçirebilirsiniz. 24 Temmuz’da Kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay sizin kazanımlarınız kariyeriniz ve dostluk arkadaşlık ilişkilerinde güzel gelişmeler yaşanacağı gibi yeni plan projeler içinde adım atabilir ve yeni hobilere yönlenebilirisiniz. 22 Temmuz’a kadar Venüs ve Mars’ta Aslan burcunda olacağı için aşk konularında da hoş görünümler dengede kalmak yeni başlangıçlar diyebiliriz. Venus’ün 22 Temmuz da Başak burcuna geçişi ile birlikte iş fırsatları gündelik hayatınız ve birlikte yapılacak işler olabilir. Sağlık konularında da özellikle kilo konularına dikkat edin. Bu dönem minik bir ev hayvanı alabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR;

  Sevgili Boğalar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Sizlerin iletişim fikirler düşünceler ve yeni proje başlangıçları olabilir. Yakın cevre yakın akraba veya onların hayatlarına dair gelişmeler. Ticaret yeni yatırımlar başlangıçlar ve başlatılacak yeni eğitimler olabilir. Araba aldınız belki onun bir takım işlemleri veya yeni bir araba gibi durumlarda söz konusu. Kısa seyahatlerde gündeminizde. 13-29 Temmuz arasında Güneş-Pluton karşıtlığı olacağı için bir kısıtlanma bir rahat hareket edememe gibi durumlar yaşanabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte ev aile yuva konuları, bir mülk almak veya evde tadilat yapmak gibi girişimler olabilir. 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunayı ile birlikte kariyeriniz ile ilgili kararlar ve toplumsal statünüz ile ilgili konular gündem olabilir. Belki evlilik kararı. Sevgili boğalar sizin için önemli kararlar alacağınız güzel bir ay. Yönetici gezegeniniz Venüs 22 Temmuz’a kadar Aslan burcunda Mars’ta orada olacağı için aile konuları sizin ay boyumca gündeminiz olurken Venüs’ün Başak burcuna geçişi ile birlikte aşk konuları destek yeni tanışmalar veya bozulan ilişkilerin yeniden toparlanması diyebiliriz. Hayattan keyif alma zamanları değerlendirin. Güzel yatırımlar yapma zamanı.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER;

  Sevgili İkizler, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür’de Yengeç burcunda olacak. Sizin bu dönem odak noktanız para ve maddi konular. Bununla birlikte kariyer konuları da gündem olabilir. Yeni bir başlangıç yapmak isteyebilir bunun için yeni adımlar atabilirsiniz.

  13-20 Temmuz arasında kısıtlanma konuları para ve kariyer ile ilgili olabilir. Zihniniz yoğun çalışabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte sosyal medya üzerinden bir ticaret yapmak veya Kısa seyahatlerin ön planda olacağı gibi aracınız ile ilgili birtakım durumlarda söz konusu olabilir.

  24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunayı ile birlikte hayata bakış açınız inançlar gibi konular veya yurtdışı bağlantılı konular eğitim veya bununla bağlantılı işlemler olabilir. Mahkeme veya davalık bir takım konular var ise bu konularda gündem olabilir. Uzak akraba eşin akrabası gibi konularda da netleşme olabilir. 22 Temmuz Aslan’da olan Venüs sizin odak noktanızı iletişim ve ticaret olduğu veya aracınız ile ilgili gündemler diyebiliriz. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs aile konularını gündeme getirecek. Belki taşınacak veya eve eşya almak istiyor olabilirsiniz. Genel olarak rahat olacağınız bir ay.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ;

  Sevgili Yengeçler, Bu ay nefes alacağınız bir ay diyebiliriz. 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Parlayacağınız bir ay, popüler dikkat çektiğiniz ve ne istediğinizi bildiğiniz bir ay diyebiliriz. Yeni kararlar alabilirsiniz. 13-20 Temmuz arasında Güneş-Pluton karşıtlığı nedeni ile kendinizi kısıtlanmış bastırılmış hissedebilirsiniz. Bu dönem midenize dikkat edin lütfen. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte odağınız finansal konular ve kariyeriniz. Çözümler arayacaksınız finansal durumunuz işiniz ve yapmak istedikleriniz temmuz ayı boyunca gündem. 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunayı ile birlikte finans ortaklı işler imzalar ve para odak noktanız. Maddi tablonuz göz önüne serilmeye başlayacak. Kredi banka alacak verecek her türlü finans konuları dolunay da netlik kazanacak. 22 Temmuz’a Aslan’da olan Venüs sizin odak noktanızın yine para olduğunu işaret ediyor. Yatırım mı yapacaksınız iş ile ilgili değişim ve gelişimler için destek var diyebiliriz. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs iletişim konularında harika bir dönme kararlarınızın destek alacağı güzel bir dönem. İmzalar ve sözleşme var ise veya araç ile ilgili gündemler var. Güneş-Pluton karşıtlığı hariç Temmuz Rahat bir ay sevgili Yengeçler.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN;

  Sevgili Aslanlar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken inzivaya çekilme ön planda değil de olup biteni izleme gibi bir zaman olabilir. Dedikodular veya kontrolünüzden çıkan birtakım durumlar olabilir. Meditasyon yapın enerjinizi yükseltin. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni ile kafanıza takılan durumlar söz konusu olabilir. Kendiniz yormayın ve sağlınıza dikkat edin. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte Aslan olduğunuzu hatırlayıp hedefler kararlar yeni fırsatlar ve kararlar zamanı. 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ise sizin ikili ilişkileriniz olduğu evinizi tetikleyecek. Sadece aşk meşk değil ticaret veya yeni projeler ve imzalar da söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda yeni aşk veya karar aşamasında olduğunuz konun netleşmesi olabilir. 22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile sosyal enerjini kaybetme diyor ve sizi destekliyor. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs para konusunda destek verecek size. Odak para olabilir ve harcamalarınızda yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR;

  Sevgili Başaklar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Sosyal çevre hayata dair yeni kararlar kariyerin yeni getirileri ve yeni plan ve açılımlar yapabilirsiniz. İş çevresinde dikkat çektiğiniz bir dönem de diyebiliriz. Sosyalleşmek arkadaşlarınız ile bir araya gelmek size iyi gelecektir. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni bastırlımış yorulmuş ve her şeyi sizin halletmeniz gereken bir döngü olabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte sağlığınız gizli düşmanlıklar kariyerinizde sizi çekemeyenler gibi. Siz önünüze bakın ve arka planda kalıp olup biteni inceleyin ve projelerinizi yapın. Meditasyon size iyi gelecektir. Karar almanız gereken zamanlar arka planda kalıyorsunuz. Kendinizi tüketmeyin modunuzu yüksek tutun. 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ise Günlük rutinler iş temponuz yükselebilir. Kariyer konuları netleşiyor. İş ortamınızda yeni çalışma arkadaşınız olabilir. Belki günlük rutinler değişiyor, spor veya diyet ne isterseniz. Sağlığınız ile ilgili ertelediğiniz durumlar var ise kontrol lütfen. 22 Temmuz’a kadar Aslanda olan Venüs ve Mars ile sakin ol dengelen ve kendini şifalandır diyor. Kontrolünüzden çıkan durumlar var ise Venüs destek verecek. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs ün ışığı ile şeytan tüyü üzerinizde olacak kendiniz ile ilgili harika değişimler yapabilirsiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER;

  Sevgili Teraziler, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Kariyerinizde parladığınız bir döngü gündem olabilirsiniz ve sosyal statünüzde değişim ve aile konularında yeni gündemler olabilir. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni kariyerinizde baskı yoğun bir çalışma temposu içinde sıkışmış hissedebilirsiniz. Ailenin sağlık konuların da dikkat edin. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte tazelenme yenilenme ve sosyal çevreniz ile birlikte hoş vakit diyebiliriz. Kariyerinizin getirileri ön planda olacak.

  24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ise Aşk hobiler hayattan zevk almak gibi konularda netleşiyorsunuz. İlişkiniz tamam mı devam mı diyebilirsiniz. Çocuklarınız var ise onların gündemi olabilir veya çocuk sahibi olmak için kararlar alabilirsiniz. Yatırım için de kararlar almanız olası.

  22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile sosyal enerjiniz aktif. Fırsatlar var değerlendirin. Sosyal çevreden aşk bile gelebilir. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs ile inzivaya çekilme ve aşk konusunda biraz geri planda kalmak da isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlıklar da olabilir ama siz güçlü insanlarsınız kendinizi yormayın bırakın kim ne istiyor ise yapsın.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER;

  Sevgili Akrepler, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Uzak ticaret konuları uzak çevre iletişim ve uzak akraba gündemleri olabilir. Dünya görüşünüz ve yaşamı sorgulamaya dair gelişmeler olabilir. Akademik konular, eğitim hayatı belki de bir dava sürecinin önünüze gelmesi. Seyahat planınız var ise hazırlık yapabilirsiniz. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni ile kendinizi stresli ve baskılanmış hissedebilirsiniz. Uzak akraba ilişkilerinde bir takım daralmalar yaşanabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte kariyer konularında birtakım gündemler yaşayabilirsiniz. Işığınız parlayabilir belki terfi gelir. Toplumsal statünüzde değişimler yaşanabilir.

  24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunayı ise aile konularında, ev yuva ve yaşam alnınızda bir takım netlik kazanacak durumlar olabilir. Taşınacak veya mülk alma konusunda da hareketli gündemler olabilir.

  22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile yine kariyer alanı ve çözüm bulunması gereken konular diyebiliriz. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs, ‘sosyalleş ve hayattan zevk al’ diyecek size.

  YAY VE YÜKSELEN YAYLAR;

  Sevgili Yaylar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Finans konuları ortaklı işler maddi tablonuz ve netlik kazanacak durumlar. Banka kredisi alacak verecek miras nafaka gündeminiz olabilir. İçsel dönüşüm yaşayacağınız belki terapi almak isteyecek veya meditasyon yapmak isteyeceksiniz. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni finansal baskı içerisinde sıkışmış hissedebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte mahkeme ile ilgili konular eş akraba durumları veya ticaret hayatınız ile ilgili konular. Dünya görüşünüz inançlar felsefe ve yurtdışı bağlantılı konular olabilir. Belki çok istediğiniz bir yurtdışı seyahatini bu dönem gerçekleştirebilirsiniz.

  24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ise iletişim konularında zihniniz hep aktif olacak ve netlik yaşayacak ve aldığınız kararları uygulamaya başlayacaksınız. Eğitim hayatınızda belki bir takım durumlar söz konusu. İmzalar ticaret belki araba alacaksınız ve kısa bir seyahat gündeminiz olacak. 22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile seyahat eğitim hayatı ile ilgili değişim ve gelişmeler 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs kariyerden destek alma ve toplumsal statünüzde değişim olabilir. Evlilik ile ilgili belki yeni adımlar?

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR;

  Sevgili Oğlaklar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak sizin ikili ilişkiler alanınız. Aşk ilişkileri evlilik ticari ortkalıklar gündem. Merkür retroda can sıkan aşk hayatınızda hareket başlıyor olabilir. Ticari ilişkilerinizde imza süreçleriniz olabilir. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni evlilik hayatınız aşk hayatınız baskı altında gibi hissetmeniz olası. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte ortaklı işler finans para gündem olmaya başlayacak. Banka kredi miras nafaka veya kredi konuları. Sağlık konularında da hassas bir dönem. Finans konularında ise 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ile birlikte maddi durumunuz netleşmeye başlıyor. İhtiyaçlarınız ne yapmak istediğiniz artık net. Mülk alma satma veya kariyerinizde netlik kazanacak durumlar söz konusu.

  22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile ay boyunca aslında odak finans olacak. Cinsel hayatınız ile ilgili güzel gelişimlerde yaşanabilir. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs hayatını sorgulama ve yeni kararlar alma zamanı olacak. Yurtdışı bağlantılı işler sınavlar akademik konular eşin akrabaları ile ilgili iletişim ve alacağınız haberler olabilir. Belki yeni bir seyahat planı…

  KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR;

  Sevgili Kovalar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak. Günlük rutinler çalışma hayatınız ve yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. İletişimde hızlı olacak. Ekip çalışmasında aktif zamanlar. Ev hayvanlarınız ile ilgili gündem veya yeni bir ev hayvanı sahiplenebilirsiniz. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni ile kariyer sağlık konusunda da yoğun çalıştığınız için stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte aşk hayatınız evlilik ikili ilişkileriniz gündem ve denge arıyor olabilirsiniz. Yeni kararlar almanız söz konusu. Ticaret konuları da gündem olabilir.

  24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunayı ışığınızı parlatıyor ve karar alıyorsunuz. Yeni bir gündem kendiniz ile ilgili duruşunuz kendinizde değişim ve harika bir haber diyebiliriz.

  22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile ilişkilerde toparlanma zamanı. Kendine gel ve diyor gökyüzü. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs para konusunda destek verecek size. Finans konularında sağlıkta veya Astroloji eğitimi dahi alabilir ve kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR;

  Sevgili Balıklar, 22 Temmuz tarihine kadar Güneş Yengeç burcunda seyahat ederken Merkür de Yengeç burcunda olacak bu tarihe kadar aşk sosyallik sahne önü çocuklar ve hobileriniz ön planda. İletişim hızlı ve aşk üzerine olabilir. Hayattan zevk keyif aldığınız bir dönem. Yaratıcılık zamanı. 13-20 Temmuz arasında Güneş- Plüton karşıtlığı nedeni ile aşk hayatınızda kıstırılmış zorlanmış veya stres altında olduğunuz hissedebilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte gündelik rutinler çalışma hayatınızda hız tempo ve ekip çalışması ve sağlık konuları gündemde. Kendinize yeni bir ev hayvanı alabilir ve terapi niyetinde harika bir günlük hayat geçirebilirsiniz. Çalışmıyor iseniz evinizde yoğun bir düzen değişim zamanı olabilir. 24 Temmuz’da Kova burcunda meydana gelecek kova dolunay ile birlikte kontrol dışı gündemleriniz ve zihinsel olarak zor durumda kalmış gibi olabilirsiniz. Sağlık konuları gündem veya arkanızdan çevrilen bir takım işler var ise bunlar gün yüzüne çıkabilir.

  22 Temmuz’a kadar burcunuzda olan Venüs ve Mars ile Ekip çalışmaları yoğunluk sağlık konuları ön planda olacak. 22 Temmuz’da Başak burcuna geçen Venüs ile birlikte aşk hayatınızda uyum zamanı gelişim dönüşüm değişim zamanı diyebiliriz. Venüs finansta olduğu için yeni iş görüşmeleri de yapabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz