Temmuz Ajanda

0
Bahcede Yoga Keyfi SSM1

Bu ay seçenek çok. Siz ne yapmak istediğinize karar verdiniz mi?

İSTANBUL’U KEŞFEDİN
Profesyonel fitness eğitmenlerinden oluşan LifeRUN, egzersiz alışkanlığı yaygınlaştırmayı amaçlayan, tamamen ücretsiz, her yaştan katılımcıya açık bir organizasyon. İstanbul’un keyifli parkurlarında buluşup koşu, TRX, yoga gibi fonksiyonel antrenmanları eğitmenler eşliğinde yapabileceğiniz LifeRUN; yeni egzersiz arkadaşları edinmek ve bol oksijen almak için kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıntılı bilgiyi www.liferunturkiye.com adresinden alabilirsiniz. 

BAHÇEDE YOGA KEYFİ
S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, yoga meraklılarını yaz aylarında bahçesine davet ediyor. Etkinlik, Cihangir Yoga işbirliği ve eğitmenleriyle yaz boyunca Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu, dileyenlerin SSM eğitim programlarına bağış yapabileceği dersler, 26 Ağustos’a kadar devam edecek. 

YENİ YETENEKLER
Türkiye’nin en başarılı slalom windsurf’çülerinin ve en deneyimli kiteboard’cularının katılımı ile gerçekleşecek olan Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ve Pegasus Türkiye Kiteboard yarışları, her biri üç gün sürecek 4 ayaktan oluşacak. Tüm ayaklar sonunda windsurf alanında Erkek, Kadın, Genç Erkek, Genç Kadın ve Master sınıflarında Türkiye Şampiyonları belirlenecek. Kiteboard yarışları sonunda ise Türkiye’nin Erkek ve Kadın Kiteboard Şampiyonları belli olacak. Geçtiğimiz ay birinci ve ikinci ayaklarının yapıldığı yarışmanın üçüncü ayağı 10-12 Temmuz 2015 Urla, İzmir’de gerçekleşecek. 

SAĞLIKLI YAŞAMA MERHABA 
İstanbul Marriott Hotel Şişli, Spa ve Sağlık Merkezi’nde misafirlerine motivasyon veren, yaşam enerjisini çoğaltan, zindelik ve huzur sağlayan ruhsal ve bedensel deneyimler sunuyor. Özellikle bu aya özel önerilen terapi ise baharın rehavetini vücuttan atarak, fiziksel bir yenilenme ve ferahlık sağlayan bal bakımı, tazeleyici ve rahatlatıcı bir vücut ve saç bakımı ritüelini kapsıyor.

MUTLU SON 
Sizi mutlu sona ulaştıracak gerçeği görmeye hazırsanız ve bütün engelleri ortadan kaldırarak, “kaçak gelin” ya da “kaçak damat” pozisyonundan, “mutlu, huzurlu, aşık, evli ve çocuklu” pozisyonuna geçmek isterseniz, ENA Therapia’da bu seneki yaz kampı çalışması, tam size göre demektir. 31 Temmuz, 1 ve 2 Ağustos tarihlerinde Alaçatı’da geçirilecek bir yaz kampıyla konaklamalı ve keyifli bir hafta sonunun garantisi veriliyor. Daha fazla bilgi için; www.enatherapia.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

TATİL BAŞLASIN
Bodrum Türkbükü’nde 5000 metrekare alan üzerine kurulu Bella Sombra Hotel, özel tasarlanmış 19 odası, Edremit, Antalya, Urla ve Bodrum’dan getirilmiş farklı ağaç türlerinden oluşan bahçesi, provence dokunuşlara sahip dekorasyonu ile sakin ve huzur dolu bir tatil deneyimi vadediyor. Şebnem Ercantürk ve Murat Özalp’ın misafirperverliğinde açılan Bella Sombra, temmuz ayında misafirlerini bekliyor.

Formsanté – 2015 Temmuz sayısı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here