Diğer
  Ana SayfaBebekTENİNE ZARAR GELMESİN

  TENİNE ZARAR GELMESİN

  -

  Bebeğinizin hassas cildine zarar gelmesin istiyorsanız ürün seçerken dikkatli davranmalı ve ona en uygun olan ürünü seçmelisiniz.

  ekim-2011-bebek-1-resim-2CİLDİ NEMLENSİN
  Cildinin çok kuru olmasından şikayet ediyorsanız bebeğinizin vücudunu sık sık nemlendirmelisiniz. Organicare Baby Oil, yedi organik esansiyel yağın özel karışımı ile hazırlanıyor. Bebeğinizin cildinin kurumasını engellemeyi amaçlayan yağ, bebeğinizin rahatlamasına da yardımcı oluyor. Fiyatı, 19 TL.

  ekim-2011-bebek-1-resim-3ekim-2011-bebek-1-resim-4BEBEĞİNİZ SUYU SEVMİYOR MU?
  Bebeğinize banyo yaptırmak hem ona hem de size işkence gibi geliyorsa ona keyif verecek ürünleri seçmelisiniz. Mustela Dermo-Cleansing saç ve vücut şampuanı jel formunda uygulaması kolay, keyifli ve yumuşak. Sert suların kurutucu etkisini nötralize etmeyi amaçlıyor. Gözleri yakmayan ürün, yenidoğandan itibaren tüm bebek ve çocuklar için kullanılabiliyor. Fiyatı, 44.50 TL.

  O ÇOK DEĞERLİ
  Bebeğinizin cildinde bebek bezi, sıcaklık gibi nedenlerle kızarıklık, tahriş yani kısacası pişik görüyorsanız pişik kremi kullanmanızda yarar var. Desitin pişik kremi, içeriğinde bulunan A ve D vitaminli yağlar sayesinde ciltteki tahrişleri önlerken pişik oluşumunu da engellemeyi amaçlıyor. Fiyatı, 34 TL. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz