Diğer
  Ana SayfaSağlıkTermal sular ve tamamlayıcı terapilerle...Doğal şifa merkezleri

  Termal sular ve tamamlayıcı terapilerle…Doğal şifa merkezleri

  -

  Doğadan gelen şifayı farklı terapi kürleri oluşturarak ihtiyaç sahipleriyle buluşturan doğal sağlık merkezleri artık uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Bunlar hem ülkemizde hem de Avrupa’da büyük ilgi görüyor.

  Güneşin ilk ışıklarıyla başladığımız orman yürüyüşü ıslak bitecek… Derin derin nefes alıyorum, tertemiz havayı biraz daha içime çekeyim diye. Sonra dalıyorum suya. Sıcacık, şifalı, bol mineralli suyun içinde cildim ve saçlarım yumuşacık oldu, kaslarım da masaj yapılmış gibi rahatladı hemen. Az sonra taptaze besinlerle hazırlanmış bir kahvaltı bizi bekliyor. Günün geri kalan bölümü de dolu dolu. İnsanı şımartan anti-aging bakımları sırada bekliyor. Merak edenler için bu keyfin adresi Kuşadası. Uluslararası standartlarda bir doğal tedavi ve kür merkezinde bulunmaktayız şu an…
  Yaşam ritmini ayarlamak
  Bu özel arınma merkezi, Kuşadası Davutlar beldesinde kür merkezi konseptinin öncülüğünü yapıyor. İsmi Naturmed. Orman içinde, çam ve meyve ağaçlarıyla çevrili, denize yakın ve şehir gürültüsünden uzak bir mekan burası. Kaplıca kürleri ve doğal tedavilerin birarada bulunduğu merkezin kurucusu Dr. Yaşar Yılmaz, amaçlarının ilaç tedavisine bağımlılığı azaltarak kişiyi kendi kendine yetebilir düzeye getirmek, solunum, dolaşım, boşaltım, metabolizma, kas-iskelet ve sinir sistemini doğal kürlerle düzene sokmak olduğunu söylüyor.İnsanlar su gibi akan zamanı yakalayamadığı için stres yaşıyor, burada ömrünüzü sağlıklı ve kaliteli planlamayı öğretiyoruz ve yaşam ritminizi ayarlıyoruz. Doğu felsefesinden yola çıkarak vücudu torba gibi algılayarak her şeyi ağızdan aşağı yuvarlayıp şişmanlamak yerine arınmaya ve temizlenmeye yönelik bir yaşam biçimini aşılıyoruz.

  Devamı 2005 Aralık sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz