Diğer
  Ana SayfaGüzellikTırnaklarda sonsuz ışıltı!

  Tırnaklarda sonsuz ışıltı!

  -

  Güneşin ışıltısından ilham alıp, tırnaklarınızda da aynı parlaklığı yakalamaya hazır mısınız? Yıldızlar ve güneş kadar parlak, irili ufaklı simlerle dolu ojeleri keşfedip, yazı en dikkat çekici şekilde geçirmeye devam edin! Sizin ışıltınız dikkatleri çekmeye tabii ki yeter ama tırnakların da biraz ışıldamaya hakkı var, değil mi?

  Yazı: Elif Gürsoy

  Pembe rüya
  Yoğun renkleri, yüksek kapatıcılığıyla birleştiren yeni Essence The Gel ojeleri, uzun süre kalıcı sonuçlar sağlarken, göz alıcı etkiyi yakalamanızı sağlıyor.

  Essence The Gel oje 4,50 TL

  Güneş gibi
  Turuncunun enerji veren ruhu şimdi tırnaklarınızda canlanmalı. Klasik ışıltılarla arası pek iyi olmayan, çizginin dışına çıkmak isteyen her kadın bu renge bayılacak, eminiz!

  Divage oje 29 TL

  İddialı simler
  Fırçası ince ve kusursuz uygulamayı sağlayacak şekilde tasarlanmış Yves Saint Laurent La Laque Couture oje, dayanıklılık veren film tabaka ve esneklik kazandıran Flexcoat kırılma ile soyulmalara karşı tırnağı koruyor!

  - Advertisement -

  Renkli parlaklık
  Hem ışıldasın hem renk saçsın diyorsanız Inglot Nail Enamel oje doğru bir tercih olabilir. Hem iddialı renk hem glitter etkisi fazla mı gelir demeyin, bu yaz cesur tırnaklara sahip olmak için en doğru zaman!

  Inglot Nail Enamel 30 TL

  Abartısız ışıltı
  Işıltı konusunda çekimser bir tavra sahipseniz, o zaman şeffaflık size iyi gelebilir. Flormar glitter oje ile sade ama bir o kadar dikkat çekici etkiyi yakalamanız mümkün.

  Flormar Glitter oje 6,99 TL

  Sedefli pembe
  Işıltılı ojenizi her yere kolayca taşımak için yaratılmış, Color Hit Nail, yeni formülüyle darbelere dayanıklı bir manikür için parlaklık ve beş güne kadar kalıcılık sağlıyor. Favorimiz ise sedefli pembe!

  Sephora Collection Color Hit Nail 12,90 TL


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz