Diğer
  Ana SayfaHaberTom Hanks ve eşinin Corona Virüs testleri pozitif çıktı!

  Tom Hanks ve eşinin Corona Virüs testleri pozitif çıktı!

  -

  Dünyaca ünlü aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, film çekmek üzere gittiği Avustralya’da yaptırdıkları Corona Virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. 

  Amerikalı aktör sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, halsizlik, hafif ateş şikayeti ve Covid-19 belirtileriyle doktora gittiğini ve sonucu da yaptıkları test sonucu öğrendiklerini söyledi.

  63 yaşındaki Hanks, test sonuçlarının pozitif çıkması üzerine bir süre kendisinin ve eşinin karatinada olacaklarını belirtti. Amerikalı aktör, kamuoyunu gelişmeler hakkında bilgilendireceklerini kaydetti.

  Tom Hanks’in Instagram hesabından yaptığı o paylaşım:

  Merhaba millet! Rita ve ben burada Avustralya’dayız. Soğuk algınlığımız ve bazı vücut ağrılarımız gibi biraz yorgun hissettik. Rita’nın gelip giden bazı titremeleri vardı. Hafif ateşler de. Bir şeyleri doğru yapabilmek adına, Corona virüs için test yaptırdık ve pozitif bulundu. Eşimin durumu şu anda iyi… Sonra ne yapacağız? Sağlık görevlilerinin uymamızı istediği bazı protokolleri vardır. Eşim ve ben, halk sağlığı ve güvenliği gerektirdiği sürece test edilecek, gözlemlenecek ve izole edileceğiz. Dünyayı haberdar edeceğiz.

  - Advertisement -

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER…

  CORONA VİRÜS’E KARŞI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİREN BESİNLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz