Survivor’dan elenen isim: Tuğba Melis Türk

Survivor'da elenen isim Tuğba Melis Türk oldu

Survivor 2020’de 25 Şubat Salı akşamı yapılan elemede adaya veda eden isim Tuğba Melis Türk oldu… Ünlüler takımında yer alan Tuğba Melis Türk, podyum ve oyunculuk geçmişi olan bir isim. Peki, Tuğba Melis Türk kimdir? Hangi dizi ve filmlerde oynadı? İşte özgeçmişi:

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da 25 Şubat Salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Bu haftaki oyunlarda dokunulmazlığı kaybeden ünlüler olduğu için takımlarından isim yazdılar. Takım içinde yapılan oylama ile ilk eleme adayı Derya Can oldu. Dün akşam ise SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan Barış ile Ersin’in söylediği isimler Tuğba Melis Türk ve Mert oldu. Haftanın eleme adayları arasında en az SMS oyunu alan Tuğba Melis Türk yarışmaya veda etti. 

ELEME SONRASI NELER SÖYLEDİ?

Tuğba Melis Türk eleme konuşmasında “Burada kalmam gerekseydi burada olacaktım zaten. Dönmem gerekiyor çünkü döndüğümde çok daha güzel şeyler beni bekliyor olacak. Buraya gelmemdeki en büyük amaç bir tek parkurlarda başarılı olmak değil, kendi hayatımda aşamadığım bir kaç şeyim vardı. Onları belki burada aşabilir miyim diye gelmiştim. Ve onları kendimde çok güzel aştığımı düşünüyorum. Aynı zamanda çok da güzel arkadaşlar edindim, çok güzel dostluklar kurduk. O yüzden buradan ağlayarak gitmiyorum, güzel bir şekilde gidiyorum” dedi.

TUĞBA MELİS TÜRK KİMDİR?

Tuğba Melis Türk 7 Eylül 1990 Bulgaristan / Sofya doğumlu. Yarışmanın sayfasında Tuğba Melis Türk kimdir? sorusuna şu yanıt veriliyor:

İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Dram ve Oyunculuk Bölümü’nde eğitim aldı. Akademi Neo’da oyunculuk dersleri de alan Tuğba Melis Türk Miss Turkey 2009 güzellik yarışmasında finalist, Miss Kemer Güzellik yarışmasında ise ikinci oldu. Genç oyuncu, 2011 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasında birinciliğe ulaştı.

OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Tuğba Melis Türk’ün rol aldığı bazı dizi ve filmler şöyle: Hayatta Olmaz (2019), Tutsak (2017),Fazilet Hanım ve Kızları (2017), Muhteşem Yüzyıl Kösem (2016), Kara Ekmek (2015-2016), Kaçak (2015), Şimdi Onlar Düşünsün (2014), Merhamet (2013-2014), Hatasız Kul Olmaz (2014), Sana Bir Sır Vereceğim (2014) Deniz Leyla ile Mecnun (dizi) (2013), Peri Kızı, Adını Feriha Koydum.

INSTAGRAM’DA TUĞBA MELİS TÜRK

Tuğba Melis Türk, Survivor’a katılmadan önce instagram’dan “Sınırlarımın ötesine geçmeye geliyorum. Desteklerinizi bekliyorum” mesajını paylaşmıştı.

Tuğba Melis Türk, instaram’dan şu mesajı da paylaşmış: “Sen her zaman en iyini ver, sonuçlar için endişelenme”

SURVIVOR’DA ÜNLÜLER TAKIMI *

Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler Takımları şu isimlerden oluşuyor:

SURVIVOR’DA GÖNÜLLÜLER TAKIMI *

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here