Diğer
  Ana SayfaHaberÜnlü şarkıcı Merve Özbey anne oldu! İşte kızının adı...

  Ünlü şarkıcı Merve Özbey anne oldu! İşte kızının adı…

  -

  Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Kenan Koçak ile dünyaevine giren Merve Özbey, ilk bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor.

  KIZLARINA ‘ELİF ÖZÜM’ ADINI VERDİLER

  Sanatçı Merve Özbey Koçak ile Kenan Koçak çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde 26 Şubat 2021, Cuma günü saat 17:55’te Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Melih Atahan Güven tarafından gerçekleştirildi. İlk bebeklerini kucağına alan çift, kızlarına Elif Özüm adını verdiler.

  ‘BEBEĞİN VE ANNENİN SAĞLIK DURUMLARI GAYET İYİ’

  Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Merve Özbey ile Kenan Koçak çiftinin bebeği, 47 cm ve 2.530 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.”

  merve özbey

  YAKIN ZAMANDA BABA ACISIYLA SARSILMIŞTI

  Merve Özbey hamilelik sürecinde baba acısıyla sarsılmıştı. Şarkıcının, 64 yaşındaki babası Ahmet Özbey, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Acı haber sonrası Merve Özbey sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Babasıyla fotoğrafını paylaşan şarkıcı şu ifadeleri kullanmıştı:

  - Advertisement -

  Geçen sene tam bugün bu saatler… Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım. Mesela dün sen gittin. Bir günde artık ne pazarların ne Fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin yerine geldi mi mesela, yemek yiyebiliyor musun? Ne garip…

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz