Diğer
  Ana SayfaHaberUsta oyuncu Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi, tedavi altında!

  Usta oyuncu Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi, tedavi altında!

  -

  TRT1’de yayımlanan “Teşkilat” dizisinde izleyicilerle buluşan usta oyuncu Mesut Akusta (57) dün Ankara’daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren ve ameliyata alanıan başarılı oyuncunun tedavisi sürüyor.

  OPERASYONU 3 SAAT SÜRDÜ

  Usta oyuncu Mesut Akusta, dün öğle saatlerinde Ankara’daki evinde beyin kanaması geçirdi. Hastaneye kaldırılan Akusta, yaklaşık 3 saat süren bir operasyona alındı.

  ”ŞU AN YOĞUN BAKIMDA, DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

  Mesut Akusta’nın eşi Instagram hesabından paylaştığı mesajda, “Eşim Mesut Akusta bugün beyin kanaması geçirdi, acil ameliyata alındı. Ameliyat yaklaşık 3 saat sürdü ve başarılı geçti çok şükür. Şu anda yoğun bakımda, lütfen dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

  TRT GENEL MÜDÜRÜ: DUALARIMIZLA KENDİSİNİN YANINDAYIZ

  TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı ise twitter hesabından paylaştığı mesajda, “TRT1’de yayımlanan Teşkilat’ın Mete Bey’i, usta oyuncu Mesut Akusta, Ankara’da geçirdiği beyin kanaması sonucu hastaneye kaldırıldı. Halen yoğun bakımda olan sevgili oyuncumuzun bir an önce iyileşip aramıza dönmesi için sevenleri gibi biz de dualarımızla kendisinin yanındayız” dedi.

  - Advertisement -  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz