Karma Astrolog Elif Bozkurter

  Venüs Akrep Burcu’nda! Tutkulu aşklar için fırsat doğuyor…

  Aşk’ın gezegeni Venüs bugün itibariyle Terazi seyahatini bitirip, 15 Aralık’a kadar Akrep seyahatine başlıyor! Peki, Venüs Akrep Burcu’nda seyahate başladığında sizleri neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  VENÜS AKREP BURCU’NDA! *

  Bu da demek oluyor ki ilişkilerde değişim&dönüşüm rüzgarları esiyor! Partnerinizle birbirinizi dönüştüreceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Unutmayın ki her dönüşüm zaman zaman sancılı ve krizlere gebedir ancak mutlaka sonucunda size bir hediyesi bir katkısı olacaktır!

  İlişkilerde ve evliliklerde bu dönem standart üstü kıskançlık krizleri, kavgadan beslenme, karşı tarafın üzerinde baskı kurma çabaları gözlemlenebilir. Bunlar tabi ki Venüs Akrep’in gölge yanlarıdır bunun yanı sıra çok daha tutkulu, hevesli, derin, beraber alınan kararlarla ilişkiyi üst noktaya taşıma arzusu ve dönüşüm yaşayabilirsiniz! Cinselliğinizi doyasıya yaşayabilir, birbirinizi keşfedebilirsiniz. Ama maalesef bu dönemde libido artışından dolayı aldatılmalar da yaşanabilir ancak şunu söylemeliyim ki korkmayın!

  ‘SİZDEN SAKLANAN MUYLAKA ORTAYA ÇIKACAKTIR’

  Gene bu süreçte hiç bir şey gizli kalmayacağı için sizden saklanan mutlaka ortaya çıkacaktır.
  Bu dönem de iç sesinize kulak verin çünkü sezgiler son derece açıktır.

  DUA, DİLEK VE RİTÜELLER İÇİN UYGUN ZAMAN

  Özellikle Kasım ayının sonunda ve Aralık ayında gerçekleşecek olan tutulmalarda mutlaka meditasyon ve spiritüel çalışmalar yapın ki frekansınızı açın ve hislerinizi güçlendirin.

  Her tür dua, dilek ve özellikle aşk ile ilgili ritüel çalışması yapmak için uygun bir zaman dilimidir çünkü Akrep Burcu aynı zamanda spiritüelizm demektir bu dönemi kullanmanızı tavsiye ederim..

  Kısacası karanlık tarafı değil aydınlığı seçerseniz gökyüzü size tutkulu bir aşk yaşamak için fırsat sunuyor!

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına sevgi ve aşkla..

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here