Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiVenüs İkizler Burcu'nda! İlişkilerde neler yaşanacak?

  Venüs İkizler Burcu’nda! İlişkilerde neler yaşanacak?

  -

  Bugün itibariyle “Aşk ve Para Gezegeni Venüs” İkizler Burcuna geçiş yapıyor ve 07 Ağustos 2020 tarihine kadar İkizlerde ki seyahatini sürdürecek..

  Venüs İkizler de demek akılla ve iletişim gücüyle sevmek demektir. İkizler Burcu; aslında tüm Hava elementi burçları özellikle Su elementi burçlarına göre kalple değil akılla entellektüelce severler. Partnerlerinle daha çok arkadaş olmak isterler doğru iletişim kurdukları insanları tercih ederler. Daha özgür, daha kişisel alanlara saygı duyularak, baskı unsuru olmadan yaşarlar ilişkilerini. İlişkiler, evde olduğumuz bugünler de bol bol telefonlaşarak ve sosyal medya ortamlarında yaşanacak ancak Neptün ve Merkür’ün yaptığı kare açı özellikle sosyal medya da tanıştığınız veya konuştuğunuz kişilerle konuşmalarda ve yazışmalarda yanlış anlaşılmalara, kaldırılmalara ve hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. 

  İLİŞKİLERDE ADANMIŞLIK DUYGUSU

  Vesta ve Venüs’ün Kavuşumu ilişkilerde adanmışlık duygusu verebilir..
  Satürn&Mars ve Venüs’ün yaptığı 120 derecelik olumlu açı özellikle “Karmanın Lordu Satürn” doğru çalıştırıldığında sağlamlık, istikrar ve kalıcılık verir. Erkekler Mars’tan kadınlar Venüs’ten denildiği kadın&erkek ilişkilerini 120 lik olumlu açı destekleyecektir. Bu şanslı dönemi doğru değerlendirin ancak Satürn’ün baskıcı tarafını çalıştırırsanız özgür İkizleri kaçırabilirsiniz dikkatli olun.

  EN ÇOK FAYDAYI ‘KOVA, İKİZLER, TERAZİ’ SAĞLAYACAK

  Bu kombinasyondan en çok Hava elementi ( Kova, İkizler, Terazi ) Burçları fayda sağlayacak olup haritanızda bu burçlar hangi evdeyse Venüs’ün açılarına göre destek göreceklerdir.

  - Advertisement -

  Gene aynı şekilde ortaklıklar ve maddi kazançlarda özellikle medya, sosyal medya, yazarlar, gazeteciler içinde şanslı bir süreç başlayacaktır. Bu dönem Satürn’ün desteğiyle kazançlarında kalıcı olan bir süreç olacaktır.

  ‘EVLİLİK, NİŞAN, ORTAKLIK YAPMAYIN’

  13 Mayıs & 25 Haziran arasında Venüs Retro yani geri harekete geçeceğinden ilişkiler ve ortaklıklarda durağan ve sıkıntılı günler yaşanabilir..

  Evlilik, nişan, ortaklık kurma durumunuz varsa bu tarihlerde yapmamanızı öneririm çünkü “Retro” da başlayan işler çoğu zaman yarım kalır veya sağlam olmaz.

  AŞK ve KAZANÇ dolu günlerin kapıda olduğunu müjdelerken, herkesin en yüksek hayrına olmasını dilerim…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz