Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiVenüs Retro'su bitiyor! Etkileri nasıl oldu, neler yaşadık?

  Venüs Retro’su bitiyor! Etkileri nasıl oldu, neler yaşadık?

  -

  25 Haziran Perşembe günü Venüs Retro seyahatinden çıkıp, normal seyahatine devam edecek ve 19 Aralık 2021 yılına kadar bir daha Retro hareket yapmayacak. Venüs Retrosu bize neler yaşattı? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji anlatıyor…

  VENÜS RETROSU BİZE NELER YAŞATTI?

  Eminim ki Venüs Retrosu tarihleri arasında bir çoğunuzun eski sevgilileri geri döndü veya eski aşklardan haber aldınız, haberleştiniz. Bu kimileriniz için yeni bir başlangıç kimileriniz için komple bir bitiş bir tamamlanma oldu. Sonuçta her ne olduysa bilin ki sizin hayrınıza oldu ve 8 yıllık bir döngü kapandı. Yani anlayacağınız giden gitti, kalan sağlar bizimdir!

  KEYİFLİ İLİŞKİLER YAŞAMA ZAMANI

  Venüs, şu anda İkizler Burcu’nda yani akılla ve mantıkla sevme zamanı. Bunu doğru yönetebilenler içinde Jüpiter ve Plüton’un desteğiyle gerekli dönüşümleri yaşayıp keyifli ilişkiler yaşama zamanı.

  MADDİ KAYIPLARI OLANLAR BİRAZ NEFES ALACAK

  Özellikle 7 Ağustos’tan sonra ilişkiler şahlanacak ve aşk hayatında huzur ve mutluluk arayanlar şifalanacak. Ayrıca altın ve dolar artık daha stabil olacak ve maddi kayıpları olanlar çok fazla olmasa da bir nefes alacaklar. Estetik ameliyat olmak isteyenler ve kendinde değişiklik yapmak isteyenler için uygun dönem başlıyor. Fakat gene de Merkür’ün Retro olduğunu unutmayın ve aceleniz yoksa bu tarz işlerinizi 14 Temmuz sonrasına bırakın.

  Venüs Retrosuz döneme giriş yaparken, yolu sevgiden geçen herkese selam olsun…

  - Advertisement -

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz