Elifliastroloji Karma ve Spiritüel Astrolog

  Venüs Yengeç Burcu seyahati başlıyor! Aşk kapıları açılıyor…

  8 Ağustos & 6 Eylül 2020 tarihleri arasında Venüs, sevdiği Yengeç Burcu Seyahatine başlayarak aşk kapıları açılıyor. Peki, aşk hayatımızda bizi neler bekliyor? Venüs yengeç burcu seyahatinde ne gibi değişimler yaşayacağız? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  AŞK HAYATIMIZDA BİZİ NELER BEKLİYOR? *

  Neptün’le yaptığı olumlu açı kadersel birlikteliklerin başlayacağı sinyalini veriyor. Bu süreçte “Şimdi Aşk Zamanıdır” şarkısı dillerden düşmeyecek.

  Venüs Yengeç; anaç, koruyucu, kollayıcı, şefkatli ve güçlü duygusal bağların kurulduğu bir konumdur. Gölge yönleriyle fazla vermekten alma-verme dengesi bozulur ve kişi kendi değerini göremez ve besleyemez. O yüzden daha dengeli olmanızı öneririm.

  İLAHİ VENÜS & SİRİUS KAVUŞUMU  *

  Gene bu dönemde aile, aile düzeni, ev ve kollektif olarak vatan konuları gündemimizde olabilir. 22 Ağustos Cumartesi 17:45 itibariyle Venüs & Sirius Kavuşumu olacaktır. Bu çok ilahi bir kavuşumdur. Aşk ile ilgili tüm adımlarınızı evlenme teklifi etmek, önemli konuşmalar yapmak, nişanlanmak, evlenmek için çok özel bir gün olduğunu düşünüyorum.

  venüs yengeç seyahatiAynı şekilde aşk ile ilgili tüm dua, dilek ve ritüel çalışmaları için uygun bir gün olacak yapmanızı tavsiye ederim.

  Her ne kadar global olarak ekonomik bir krizin içinde de olsak bazı kişilerin maddi olarak rahatlayacağı bir ay olacak ve ev almak veya değiştirmek için gökyüzü sizi destekleyecektir.

  Hepinize bol ışıklı aşklı bir Venüs Yengeç Seyahati geçirmenizi diliyorum…

   

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here