Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerVitalica Wellness Biohacking & Bootcamp düzenliyor

  Vitalica Wellness Biohacking & Bootcamp düzenliyor

  -

  28-30 Mayıs tarihlerinde, Le Meridien Bodrum Beach Resort,  eşsiz doğasında sağlığınızı, uzun ömürlülüğünüzü, performansınızı ve refahınızı nasıl optimize edeceğinizi öğrenebileceğiniz Vitalica Wellness  Biohacking & Bootcamp düzenliyor.

  Bu kampta  sağlık, uzun ömür, performans, üretkenlik ve esenlik için vücudunuzu ve zihninizi nasıl optimize edeceğinizi öğrenebileceksiniz. Dayanıklılığı, zindeliği ve gücü arttırmayı amaçlayan yoğun bir fiziksel aktivite programı ile sağlıklı beslenmeyi birleştiren, fiziksel ve zihinsel program isteyenlere özel olarak tasarlanan bu kamp Bodrum’da eşsiz bir deneyim arayanlar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Biohacking ve boot camp yöntemleriyle birleşen bu program, sizi performansınızın zirvesine nasıl erişeceğinize ışık tutacaktır. Biohacking ve bootcamp potansiyelinizden yararlanmanın, daha akıllı olmanın, daha iyi düşünmenin ve sahip olduğunuzdan daha fazla enerjiye sahip olmanın bir yolu olduğunu gösteriyor. Vitalica Wellness düzenlediği yoga kamplarında, mindfullness kamplarında olduğu gibi bu programını da profesyonel spor eğitmenleri ve uzman doktorların gözetiminde bireysel vücut analizi ile başlatıyor ve kişiye özel bir yaklaşım ve kişiye özel beslenme programı sağlıyor.

  Biyolojinizi ve performansınızı optimize etmek için gelişmiş yöntemler ve araçlar kullanmanın modern uygulaması. Vücudunuzu daha yavaş yaşlanacak, daha uzun yaşayacak, güç ve dayanıklılığı artıracak ve iyileşme süresini azaltacak şekilde eğitin.

  Vitalica Wellness Biohacking & Bootcamp

  Biohacking & Bootcamp Programı Faydaları

  • Sağlık ve Performans İçin beslenme yöntemlerimizi ve
   programlarımızı öğrenin
  • Uzun ve Sağlıklı Ömür ve İnsanüstü Sağlığın Sırlarını Keşfedin
  • Nasıl Sağlıklı ve Daha Üretken Olabileceğinizi Anlayın
  • Vücudunuza Strese ve yorgunluğa Dayanmayı Öğretin


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz