Diğer
  Ana SayfaHaberYağmur Sarıoğlu'ndan hamilelik paylaşımı: Az kaldı

  Yağmur Sarıoğlu’ndan hamilelik paylaşımı: Az kaldı

  -

  Yağmur Sarıoğlu 3. kez anne olmak gün sayıyor. Hamilelik fotoğraflarını paylaşan Yağmur Sarıoğlu paylaşımının altına “3 numaramla tanışmama az kaldı” notunu düştü.

  Yaklaşık 10 yıl önce ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu ile evlenen Yağmur Yılmaz yeniden annelik heyecanı yaşayan isimlerden. 3. çocuğu için gün sayan Yağmur Sarıoğlu’nn Sarp ve Sare isimlerinde iki çocuğu bulunuyor.

  Kısa bir süre önce erkek bebek beklediklerini açıklayan Yağmur Sarıoğlu hamilelik pozlarını paylaştı. Instagram’dan iki ayrı fotoğraf paylaşan Yağmur Sarıoğlu, “3 numaramla tanışmama az kaldı. Benim aşklarım ağabey, abla olacak” notlarını düştü.

  PİLOTLUK YAPIYOR

  Uçuş merakıyla bilinen ve pilotluk yapan Yağmur Sarıoğlu, nisan ayında paylaştığı bir mesajda ise “Yaza doğum Allah izin verirse. Uçuştan ayrı kalacağım bu süreçte kapanan hesabımdaki eski paylaşımları kısa kısa bilgiler vererek tekrar yüklemeyi düşünüyorum” demişti.

  - Advertisement -

  Yağmur Sarıoğlu daha önce pilotluk öyküsünü şöyle anlatmıştı:

  “Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümü’nden mezun olduktan sonra Cambridge Üniversitesi’nden öğretmenlik diploması aldım ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde okutman olarak görev yaptım. Aslında gençlik yıllarımdan beri pilotluğa hep bir ilgim, merakım vardı. Liseyi İskenderun’da okudum ve o dönemler sivil pilotaj okulları yaygın değildi. Dolayısıyla öncelikli hedefim iyi bir üniversiteyi kazanıp üniversite eğitimimi tamamlamak oldu. Okutman olarak görev yaptığım esnada İstanbul’daki pilotaj eğitimi veren okulları araştırmaya başlamıştım. “Tamam ben uçuş okuluna yazılıyorum” deyip işten ayrıldım.

  BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz