Diğer
  Ana SayfaGüzellikYasakları sevmiyorum bu yüzden diyet yapmıyorum

  Yasakları sevmiyorum bu yüzden diyet yapmıyorum

  -

  Sağlıklı yaşam ve pilates denilince akla gelen ilk isim o. Aynı zamanda dergimizin köşe yazarı olan Ebru Şallı Tan güzel, sağlıklı ve başarılı olmanın sırlarını paylaştı.

  Pilates bedeni daraltıyor, kalçayı kaldırıyor, karın yağlarını eritiyor. Daha ne yapsın?

  Ebru Şallı Tan’ı her gördüğünüzde “Hemen pilates’e başlamalıyım” demekten kendinizi alamıyorsunuz. Çünkü düzgün fiziğine her kadın gibi siz de hayran hayran bakmadan duramıyorsunuz. Şu sıralar televizyon programına ara veren Şallı ile hem pilates hem yeni projeler hem de özel bakım sırları hakkında konuştuk. İşte Ebru Şallı ile çok özel bir röportaj!

  Televizyon programınıza bir süre ara verdiniz. Bu süre içinde neler yaptınız?
  En son Selülit Savar DVD’sini yapmıştım. Şimdi yeni bir DVD çalışması yapıyorum. Bu beşinci DVD karın bölgesine özel bir çalışma olacak. Çünkü Türk kadınları her zaman karın ve kalça bölgesinden şikayetçi oluyor. Selülit Savar ile kalçayı hallettik şimdi sıra karına geldi. DVD’nin içinde her zamanki gibi sıkılaştırılmış egzersizler olacak.

  - Advertisement -

  kasim-2011-bakim-2-resim-2Nasıl bir çalışma programı planladınız?
  Karında üç bölge bulunuyor. Alt karın; çoğunlukla sezaryen sonrası oluşuyor. Orta karın yani ayva göbek denilen, göbek deliğinin olduğu yerdeki yağlanma ve üst karın da midenin verdiği şişkinlikle çıkan, dar şeyler giydiğimizde rahatsız eden bölge… Yeni DVD üçü için de ayrı ayrı egzersizleri barındırıyor. Egzersizler 21 gün boyunca yapılırsa ve buna ek olarak haftanın iki günü de bu çalışmalara yürüyüş eklenirse oldukça etkili olacaktır. Bu egzersizler sarkma oluşmasını da engelliyor.

  Pilates’in en önemli yanı ne?
  Hepimiz kısa sürede sonuç almayı seviyoruz. Ben de öyleyim ve aceleci olduğum için pilatesi sevdim. Pilates bedeni daraltıyor, kalçayı kaldırıyor, karın yağlarını eritiyor. Daha ne yapsın? Ruhumuza da iyi geliyor.

  Yasakları sevmiyorum bu nedenle de diyet yapmıyorum. Ölçü çok önemli. Az yerseniz her şeyden tadabilirsiniz.
  Devamı diğer sayfada >>  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz